Die­lo umel­cov Ares: Prvý terén­ny Rolls-Roy­ce sve­ta

Rišo Néveri / 25. augusta 2015 / Tools a produktivita

Meno býva­lé­ho šéfa Lotu­su — Dany Behar, je vo sve­te “cus­tom” úprav auto­mo­bi­lov dob­re zná­me. Jed­ná sa o úprav­cu luxus­ný­ch auto­mo­bi­lov, kto­ré­ho majú na rých­lej voľ­be tí naj­bo­hat­ší z naj­bo­hat­ší­ch.

 

Fanúšikovia automobilov sa s jeho špeciálnymi úpravami už pravdepodobne stretli. Luxusný úpravca áut, nesúci meno po bohovi Aresovi je známy tým, že plní sny svojich zákazníkov, medzi ktorých patria hlavne ľudia s nepredstaviteľným bohatstvom. Mení im automobily luxusných značiek ako sú Rolls-Royce, či Bentley na jedinečné kúsky, ktoré na svete nemajú podoby.

 

Každá ich úprava je unikátna a uspokojí zákazníka luxusného vozidla svojou jedinečnosťou. Napĺňajú im tak nekonečnú túžbu vlastniť niečo, čo nik iný nemá. Robia ich výnimočnými.

 

 

Rolls-Royce SUV

Úpravou Aresu prešiel už nejeden automobil. Či už Bentley, alebo Mercedes. Tentokrát prišiel rad na limuzínu Rolls-Royce, z ktorého vzniklo dychberúce SUV. Základom je bola luxusná limuzína Rolls-Royce Ghost. Keďže sa jedná o SUV, Ares zvolil až 24 palcové kolesá, zdvihol podvozok o 30 cm, namontoval vylepšené tlmiče a silnejší motor, ktorý má 750 koní. Toto nádherné SUV zrýchli z 0 na 100 za 4,2 sekúnd a kvôli obrovskej sile dostalo aj jedinečný brzdný systém Brembo. Maximálna rýchlosť dosahuje 250 km/h na vozovke a 160 km/h off road.

 

 

Medzi predošlé úpravy od Ares patria ozaj nádherné kúsky ako napríklad Mercedes Benz S-Class, Range Rover 600 Supercharged, Aston Martin Rapide S či Lamborghini Huracán. Nižšie môžeš vydieť tie najkrajšie kúsky priamo z Instagramu Ares, ktorý môžeš (a mal by si) sledovať na tomto odkaze.

 

Zdroj: ares-performance.com

Pridať komentár (0)