Do Bratislavy prichádza lietajúca reštaurácia, umiestnená vo výške 50 metrov nad zemou. Má takú aj Dubaj

  • Do hlavného mesta mieri Lietajúca reštaurácia
  • Ide o známy koncept, pri ktorom žeriav vytiahne 22 odvážlivcov do 50 metrovej výšky
  • Bude pri tom aj vinárstvo Mavín
Lietajúca reštaurácia
  • Do hlavného mesta mieri Lietajúca reštaurácia
  • Ide o známy koncept, pri ktorom žeriav vytiahne 22 odvážlivcov do 50 metrovej výšky
  • Bude pri tom aj vinárstvo Mavín

Lietajúcu reštauráciu nájdeš na parkovisku Hotela Kyjev v dňoch 27. augusta – 6. septembra 2020. Ako tento zážitok bude prebiehať? Personál Lietajúcej reštaurácie ťa usadí do bezpečnostných sedačiek a pripúta ťa štvorbodovými bezpečnostnými pásmi. Vytiahnutie do 50 metrovej výšky je pomalé a trvá približne minútu.

Keď sa rozhliadneš a uvidíš Bratislavu z perspektívy ako nikdy pred tým, someliér, ktorý stojí uprostred platformy ti podá vychladené prosecco alebo mimozu. K vínu, dostaneš aj starostlivo napárované tartaletky, oriešky a samozrejme vodu a iné nealko nápoje. Tí odvážnejší sa môžu na sedačke otočiť o 180 stupňov a vychutnať si výhľad úplne bez zábran. Pred tebou a pod nohami nebudeš mať nič.

zdroj: Lietajúca reštaurácia

Je bezpečné piť víno v Lietajúcej reštaurácii? Ako sme sa dozvedeli od prevádzkovateľa eventu, firmy Luxury Events Ltd., reštaurácia spĺňa najprísnejšie bezpečnostné normy, napríklad ISO 12100.

Každý návštevník je v sedačke istený štvorbodovými pásmi, každá sedačka je istená bezpečnostným káblom a samotná Lietajúca reštaurácia je zavesená na ôsmych lanách, z ktorých každé jedno samostatne udrží platformu aj s ľuďmi v nej. Rovnako žeriav, ktorý bude reštauráciu dvíhať, dokáže za normálnych okolností dvihnúť štyrikrát tak ťažké bremeno. Jediná nehoda, ktorá ti tu hrozí, je obliatie sa vínom.

zdroj: Lietajúca reštaurácia

Zažiť môžeš nádherný výhľad na Staré mesto pri západe slnka, mrazivý pocit výšky kombinovaný s upokojujúcimi vlastnosťami vybraných vín. Viac informácii nájdeš na www.lietajucarestauracia.sk.

Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech