ESET spustil výnimočnú vychytávku pre všetkých rodičov – ESET Parental Control

  • Pridaj sa k BETA testerom najnovšej aplikácie ESET pre Android a získaj prístup ku všetkým funkciám zadarmo. How cool!
image_1439963357.png
  • Pridaj sa k BETA testerom najnovšej aplikácie ESET pre Android a získaj prístup ku všetkým funkciám zadarmo. How cool!

 

ESET Parental Control pre Android je riešením pre celú rodinu a prichádza v čase, keď čoraz viac detí využíva práve smartfóny a tablety na rôzne online aktivity a komunikáciu. Základnou myšlienkou produktu je pomocou moderných technológií a priateľského dizajnu umožniť rodičom efektívnejšie ochrániť ich deti pred internetovými hrozbami a nevhodným obsahom.

„ESET Parental Control sme nadizajnovali s cieľom poskytnúť istotu rodičom pri ochrane svojich detí pri ich aktivitách na smart zariadeniach. Zárukou bezpečnosti sú mnohé bezplatné a prémiové funkcie. Našou prácou je chrániť rodiny pred online hrozbami, aby si mohli naplno užívať informácie a zábavu v online priestore,“ hovorí o novej aplikácií produktový manažér spoločnosti ESET Branislav Orlík.

Branislav Orlík (prvý zľava)

 

Medzi pokročilé funkcie patrí:

  • Aplikačný ochranca (Application Guard) – Posudzuje vhodnosť aplikácií na základe veku detí. Aplikácie nevhodné pre ich vekovú skupinu môžu byť automaticky blokované.
  • Časové limity (Time Management) – Hranie hier, komunikácia s kamarátmi či online zlepšovanie zručností sú dôležité, rovnako ako aj rodinné aktivity. Táto funkcia vám umožní nastaviť časové obmedzenie pre zvolené aplikácie.
  • Webový ochranca (Web Guard) – Chráni pred internetovými hrozbami tým, že webové stránky porovnáva a blokuje na základe databáz.
  • Poloha dieťaťa (Child Locator) – Rodičia sa už nemusia obávať, kde ich dieťa je, keď sa neozýva. Rodič sa dozvie, kde sa nachádza vďaka overeniu lokácie jeho telefónu.

 

 

Zdroj: Eset.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech