Flubo: Odteraz ti každé tričko sadne ako uliate!

  • Vieš, čo sa o podnikaní hovorí? Celé je to o tom nájsť problém a vyriešiť ho. Toto riešenie potom ponúkneš tým, ktorí ho potrebujú tiež a biznis je na svete.
image_1439333312.jpeg
  • Vieš, čo sa o podnikaní hovorí? Celé je to o tom nájsť problém a vyriešiť ho. Toto riešenie potom ponúkneš tým, ktorí ho potrebujú tiež a biznis je na svete.

 

Partia slovenských a českých študentov sa rozhodla pozrieť na najväčší problém, aký ťaží nakupujúcich a predajcov oblečenia online na celom svete. Kto si kedy nekúpil online tričko, ktoré mu napriek vhodne zvolenej veľkosti absolútne nesedelo? Podľa slov autorov sú tieto starosti minulosťou, prichádza totiž Flubo.

Flubo je svojim spôsobom vlastne obyčajný internetový bazár s oblečením. Keď však nazrieš pod povrch, objavíš funkcie, ktoré navždy môžu zmeniť pohľad na nakupovanie oblečenia cez internet.

 

 

Jednoducho vložíš kus oblečenia, ktorý chceš predať a podrobne zadáš jeho miery. V čom je mágia? Kupujúci si pri registrácií podrobne vyplní svoje miery a Flubo mu pri každom kuse oblečenia percentuálne vyjadrí, ako dobre mu bude konkrétny kus sedieť. Ak nemáš rád matematiku a percentá ti naháňajú hrôzu, môžeš si miery porovnať priamo.

Úprimne, čudujem sa, prečo takýto koncept niekomu nenapadol skôr. Tak jednoduchý a elegantný nápad mal už predsa existovať dávno. Moja zbierka nadmerného oblečenia by vám vedela rozprávať. Som zvedavý, ako na tento “vynález” zareagujú predajcovia oblečenia.

 

 

Znamená to teda koniec veľkému či malému oblečeniu? Už žiadna neistota pri nakupovaní, žiadny strach a dlhé cesty do mne nesympatických obchodných centier?

 

Samozrejme, je otázne, či sa Flubo dokáže presadiť a či bude lákavý nielen pre jednotlivcov, ktorí si chcú upratať obnosený šatník, ale aj pre väčších predajcov. Je to vynikajúci nápad. Zo sveta startupov však už veľmi dobre vieme, že to často nestačí. Jeho realizácia je tá najdôležitejšia časť práce!

Ako bolo spomenuté, Flubo je momentálne spustený pre “bazárových predajcov šiat”. Zakladateľ projektu Ľubomír Vyšin sa pýši tým, že Flubo je najpresnejším poradcom tohoto druhu a autori projektu chcú so svojou mobilnou aplikáciou pomôcť užívateľom využiť tento systém nielen v internetových, ale aj v kamenných obchodoch. Flubo je kompletne zdarma a vyskúšať si ho môžeš na stránke https://www.flubo.net/share/.

 

Skvelá príležitosť predať paradoxne to oblečenie, ktoré ti z internetu nesadlo, nemyslíš?

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK