Ford vyrobil postieľku pre deti, v ktorej sa budú cítiť ako v aute

  • Rodičia, zabudnite na bezsenné noci! Spoločnosť Ford prichádza s unikátnou kolískou Max Motor Dreams, ktorá vašim deťom zaručí pokojný spánok.
collage
blogmedia.dealerfire.com/icdn-2.motor1.com
  • Rodičia, zabudnite na bezsenné noci! Spoločnosť Ford prichádza s unikátnou kolískou Max Motor Dreams, ktorá vašim deťom zaručí pokojný spánok.

Ste zúfalí zo svojho novorodenca?  Neviete, ako ho čo najefektívnejšie uspať? Máte dosť prebdených nocí? Nie ste v tom sami. Tento problém riešia po celé generácie mnohé mamy a otcovia.

V spoločnosti Ford si však uvedomili, že najefektívnejším uspávacím nástrojom pre novorodencov je obyčajná jazda autom. V hlave im tak skrsla geniálna myšlienka vytvoriť produkt, ktorý prekvapivo nepatrí do garáže, ale do spálne.

zdroj: icdn-2.motor1.com

,,Jazda v rodinnom aute dokáže urobiť s dieťaťom divy, no bohužiaľ, rodičia musia byť pri vedomí a dávať pozor na cestu. Kolíska Max Motor Dreams by im preto mohla zjednodušiť život,“ povedal na margo revolučnej kolísky dizajnér Alejandro López Bravo.

Kolíska Max Motor Dream je jedinečná v tom, že simuluje jazdu autom. Kým reproduktor umiestnený pod postieľkou vydáva jemné zvuky a vibrácie motora, kolíska napodobňuje pohyby idúceho auta. Nechýbajú ani LED svietidlá, ktoré zasa imitujú pouličné osvetlenie.

Hoci Ford zatiaľ vyrobil iba jeden skúšobný model, tvrdí, že v prípade záujmu verejnosti začne kolísku Max Motor Dreams vyrábať a predávať aj vo veľkom. Zdá sa, že budúcim rodičom tak možno svitá na lepšie časy.

zdroj článku: digitaltrends.com 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK