Gentlemani ešte nevymreli! Prvá výstava, ktorá spojí pravých mužov, už aj na Slovensku

  • Už 9. septembra v Bratislave sa uskutoční prvá výstava pre skutočných gentlemanov, ktorá nesie názov „GENTLEMEN´S EXPO“. Móda, business, šport či prémiový alkohol, to všetko nájdu na jednom mieste v Mozartovom dome na Ventúrskej.
jonna-fransa-227556
unslash.com
  • Už 9. septembra v Bratislave sa uskutoční prvá výstava pre skutočných gentlemanov, ktorá nesie názov „GENTLEMEN´S EXPO“. Móda, business, šport či prémiový alkohol, to všetko nájdu na jednom mieste v Mozartovom dome na Ventúrskej.

Cieľom tejto výstavy je ukázať modernému mužovi štýlové novinky, kvalitné značky a sofistikovaný pohľad na dnešnú dobu od uznávaných gentlemanov.

foto: unslash.com

Zasiahnuť chceme mužov, ktorí sa zaujímajú nielen sami o seba, ale aj o rýchlo-meniaci sa život okolo nich. Mužov, ktorí vedia čo chcú, a čo očakávajú od života. Veková hranica je ťažko definovateľná, keďže dnes muža v 18-tich a muža v 45-tich rokoch často zaujímajú podobné veci, len pohľad na ne sa mení s ich vyzretosťou. Preto im chceme dať na výber to najlepšie z najlepšieho, čo ponúka dnešný lifestyle mužom“, objasňuje myšlienku GENTLEMEN´S EXPO organizátor a zakladateľ Tomáš Sabol.

A čo všetko bude obsahovať výstava? Štyri priestranné kongresové sály, dve átria a Fach Cocktail bar bude rozmiestnený tak, že už pri vstupe zažije muž jednotlivé časti svojho dňa odznova. Od rannej kávy cez oblečenie do práce alebo na voľný čas či hobby, obedná siesta s kvalitným jedlom a inšpiratívnym časopisom, športové aktivity po práci, alkohol, ktorý si vypije večer s partiou kamarátov alebo kolínsku, ktorú si na seba dáva, keď sa chystá na rande či pracovné stretnutie. Síce ide o 0-tý ročník, no skúsenosti zakladateľa sú už niekoľkoročné.

foto: pixabay.com

„Pracoval som dlhoročne prevažne len s mužskými značkami, a takto boli zamerané aj moje eventy, takže myšlienka spraviť Gentlemen´s Expo nebola pre mňa výzvou, ale odhodlaním. Nakopnúť do toho vo veľkom mi pomohla až moja priateľka, ktorá má už veľa úspešných výstav za sebou, aj keď v jej prípade išlo o čisto ženskú tematiku. Práve pri nej ma napadla myšlienka spraviť niečo iba pre mužov, nielen jednotlivo zamerané výstavy, ale výstava cielená pre mužov, kde nájdu všetko pod jednou strechou.“, objasňuje vznik výstavy Tomáš.

Okrem predstavovania rôznych špecifických značiek sa návštevníci budú môcť tešiť na inšpiratívne prednášky významných mužov, ktorí nielen hovoria o úspechoch, ale ním aj žijú. „Ľudia v dnešnej dobe sú špecifickí, idú po viditeľnom úspechu, po peniazoch a často zabúdajú na skutočné hodnoty. Preto by som chcel na výstave poukázať aj na tému úspech, ktorý nie je prezentovaný v televízií, či medzi známymi ľuďmi, ale vychádza zo skutočných príbehov. Nemajú síce milión followerov či likov na sociálnych sieťach, ale v obore, v ktorom sa nachádzajú patria medzi špičku. Preto mi je cťou, že na výstavu prijal pozvanie prednášať aj môj otec, ktorý ako businessman s 20-ročnými medzinárodnými skúsenosťami rozpovie svoj príbeh. Prekonal ťažkú nehodu, ktorá z neho spravila invalida, no nevzdal sa a po 2 rokoch v nemocnici a na liečeniach si vybudoval opäť to, o čo skoro prišiel. Dokonca sa dostal ďalej ako pred nehodou a dnes školí a motivuje tisícky ľudí“, hovorí hrdo organizátor.

foto: archív Genlemen’s Expo

Výstava, ktorá bude nabitá rôznymi zaujímavosťami pre mužov, tak okrem značiek či gastronómie ponúkne aj inšpiratívny priestor nazvaný „Gentlemen ´s Couch“, kde počas dňa prebehnú prednášky na tému úspech, business a lifestyle. V septembri tak na jednom mieste , na výstave Gentlemen ´s Expo dostanú muži to, čo z nich spraví opäť pravých gentlemanov. „Netreba preto hovoriť ako sa ním stať, ale ako ním byť! Preto ste všetci vítaní, aby sme ukázali nielen sebe, ale aj ženám, že praví gentlemani ešte nevymreli“, uzatvára zakladateľ a organizátor Tomáš Sabol.

 

Lístky na GENTLEMEN ´S EXPO TU

Viac informácií na webe, instagrame alebo facebooku

 

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech