Inteligentné športové hodinky Huami AMAZFIT si môžeme predobjednať už aj my. Z peňaženky vytiahneme 132 €

  • Xiaomi nedávno konečne predstavilo svoje historicky prvé inteligentné hodinky. Na svedomí ich síce nemá priamo Xiaomi, ale výrobca Huami, čo je vlastne dcérska firma giganta.
huami-amazfit-sport-watch-1-1000x667
  • Xiaomi nedávno konečne predstavilo svoje historicky prvé inteligentné hodinky. Na svedomí ich síce nemá priamo Xiaomi, ale výrobca Huami, čo je vlastne dcérska firma giganta.

Spoločnosť Huami vyrába aj populárne náramky Mi Band a nedávno prekvapila zbrusu novými športovými hodinkami AMAZFIT. Jedná sa o elegantné hodinky nielen pre športovcov s množstvom funkcií, dlhou výdržou a zaujímavou cenou. Oznámený bol zatiaľ len predaj na čínskom trhu a dostupnosť pre nás bola trochu otázna. Na našich čínskych „kamarátov“ sa však vždy môžeme spoľahnúť a hodinky už zaradil do predpredajovej ponuky aj e-shop GearBest.com. Cena Huami AMAZFIT je stanovená na 132 €, čo je vzhľadom na oficiálnu cenu v Číne (107 €) veľmi prijateľná ponuka.

huami-amazfit-sport-watch (7)

V keramickom ráme, ktorý je mimochodom odolný voči škrabancom, je osadený okrúhly 1,34-palcový displej s rozlíšením 320 x 300 pixelov. Bezproblémový chod operačného systému zabezpečuje dvojjadrový 1.2 GHz procesor, úctyhodná 512 MB operačná pamäť RAM a 4 GB interné úložisko. Hodinky prichádzajú s gumeným 22 mm náramkom, ktorý je možné v budúcnosti vymeniť za ľubovoľný. Keďže sa jedná o športové hodinky, nemôže im chýbať snímač srdcového tepu, vstavané GPS, WiFi a samozrejme aj Bluetooth pre spárovanie so smartfónom. 280 mAh batéria by mala poskytnúť až 5 dňovú výdrž pri priemernom používaní. Prijímanie predobjednávok skončí 30. septembra a odosielanie zákazníkom začne po 2. októbri. Zaujali vás tieto smart hodinky natoľko, že plánujete aj ich kúpu?

huami-amazfit-sport-watch (10)

fony-z-ciny

zdroj: fonyzciny.sk, zdroj fotografií: huami

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech