Kašli na pracovný pondelok. Tento ostrov v Karibiku je na prenájom aj so služobníctvom

  • Kanu je privátny ostrov neďaleko Belize
  • Ubytovať sa tu môže až 10 dospelých s 10 deťmi a za noc tu za osobu zaplatíš 500 dolárov
Public Domain Pictures.net
Public Domain Pictures.net
  • Kanu je privátny ostrov neďaleko Belize
  • Ubytovať sa tu môže až 10 dospelých s 10 deťmi a za noc tu za osobu zaplatíš 500 dolárov

Patríš aj ty medzi ľudí, ktorí si aspoň raz v živote povedali, že by sa najradšej odsťahovali na opustený ostrov a všetko nechali tak? Žiť na opustenom ostrove je snom mnohých z nás, a to nielen introvertov. Pokoj, ticho, žiaden stres ani zhon a široko ďaleko nie je nikto, kto by ti pokazil náladu a narušil dokonalú dovolenku. Možno to celé vyzerá ako nesplniteľný ideál, no v skutočnosti je oveľa reálnejší, ako si myslíš.

Kanu je privátny ostrov v Karibiku, nachádzajúci sa v blízkosti štátu Belize v strednej Amerike. Neďaleko nájdeš Mexiko či Guatemalu a najľahšie sa sem dostaneš z letiska v meste v Huston v USA, kam môžeš letieť napríklad aj z londýnskeho Heathrow.  Majiteľ exotického ostrova sa rozhodol, že tento raj na zemi si nenechá sám pre sebe a premenil ho na lukratívny biznis. Ostrov sprístupnil verejnosti, informoval o tom portál insider.com.

Luxusné vily

Na Kanu je vybudovaných päť krásnych luxusných víl, dokopy môže naraz ostrov navštíviť desať dospelých a desať detí. Každá vila je robená tak, aby dokázala pohodlne ubytovať štyroch hostí. Každá z víl má vysoký bambusový strop, veľkú spálňu, luxusne zariadené kúpeľne s vonkajšími sprchami a niektoré ukrývajú aj vonkajšiu vírivku. Hostia sa na ostrove stretávajú v centrálnej vile s bazénom, obývačkou, barom aj jedálňou.

Gepostet von Kanu Private Island am Mittwoch, 16. Januar 2019

Služobníctvo

Počas pobytu ťa budú skutočne rozmaznávať, k dispozícii máš vlastný personál, osobný šéfkuchár zvláda tri jedlá denne a miestny alkohol ako aj drinky a nealko môžeš srkať celé dni. To všetko si môžeš užiť popri skvelej masáži, za deň si ich pokojne vypýtaj aj štyri. Ak patríš medzi ľudí, ktorí radi objavujú nové miesta, tvoj kapitán na privátnej lodi sa postará o to, aby si videl všetko z priľahlého mora. Na celom ostrove je wifi pokrytie a športové náradie je ti tiež plne k dispozícii.

Gepostet von Kanu Private Island am Mittwoch, 16. Januar 2019

Po príchode na letisko z Belize sa ešte musíš dostať na menšie lokálne letisko Placencia, odkiaľ si ťa personál víl vyzdvihne a loďami zavezie až k brehom Kanu. Jedna noc v tomto raji ťa síce vyjde poriadne draho, a to až 500 dolárov (454 eur)na noc, no za odmenu dostaneš skutočnú dovolenku snov.

Zdroj: Kanu Private Island, Insider

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech