Keď sa sta­rý prí­ves zme­ní na štý­lo­vé retro kader­níc­tvo

Alexandra Dulaková / 21. augusta 2015 / Tools a produktivita

Čo so sta­rým prí­ve­som, kto­rý si už zažil svo­je dni slá­vy, pre­ces­to­val neje­den kilo­me­ter a je zre­lý do dôchod­ku? Nemu­sí nevy­hnut­ne skon­čiť v šro­te. Tím kader­ní­kov s dlho­roč­ný­mi skú­se­nos­ťa­mi si pove­dal to isté a pre­me­nil prí­ves na svo­ju kader­níc­ku poboč­ku Hairs­tre­am Stu­dia.

Ric Pipino a Gil Haziza na projekte pracovali celý jeden rok. Zrejme sa zhodli, že v kaderníckom salóne nie je nikdy dosť zrkadiel, a tak interiér (ako aj exteriér) vyložili žiarivou meďou. O výnimočné materiály v tomto salóne vôbec nie je núdza. Stoličky sú z akrylu a záclony z gorálok, takže celkový efekt pôsobí ako keby sa futuristický príves zrazil s prístrojom na cestovanie v čase a ten ho katapultoval do polky minulého storočia.

Interiér je, prirodzene, vysoko moderný. Retro je síce fajn, ale núdza nie je ani o najnovšie technológie a trendy. Okrem otáčacích stoličiek sa v salóne dajú všemožne otáčať aj umývadlá a dokonca je v prívese aj VIP časť pre skutočne náročných hostí.

Okrem tradičného kaderníckeho repertoára (farby, strihy, účesy) má Haistream Studio v ponuke aj profesionálne líčenie, manikúru a pedikúru, či masáže. Pri 50tich rokoch skúseností sa očakáva len tá najlepšia kvalita. Takže ak budete nabudúce v Southamptone (NY, USA) a nebudete vedieť čo s časom a vlasmi, destinácia je jasná.

Zdroj: In Habitat

Pridať komentár (0)