Kotleba na Facebooku blúzni o znamení šelmy a čipoch, na certifikátoch z testovania vidí 666

  • Podľa Mariana Kotlebu sa jeho „veštba“ o znamení šelmy naplnila
  • Kotleba ho vidí na certifikátoch z testovania
kotleba hoax
TASR/Martin Baumann, Facebook Marian kotleba
  • Podľa Mariana Kotlebu sa jeho „veštba“ o znamení šelmy naplnila
  • Kotleba ho vidí na certifikátoch z testovania

Ešte na začiatku pandémie rozšíril šéf ĽSNS Marian Kotleba hoax o „biblickom znamení šelmy“, ktorý majú označovať Slovákov. Myslel tým najmä očkovanie a testy na koronavírus. Podľa jeho teórie sa aj samotná Biblia zmieňuje o znamení, bez ktorého nebudeme môcť bežne fungovať. V súčasnej dobe to podľa neho znamená čip, ktorým nás chce vláda kontrolovať.

Dnes zverejnil status, ktorý má jeho teóriu potvrdzovať. Na certifikáte s potvrdením o teste sú zobrazené tri „vírusy“, ktoré majú po šesť ostňov. Kotleba v tom vidí znamenie diabla a vo forme čísla 666.

🤷‍♂️ KOTLEBOVI PRESKOČILO📌 Pred pár dňami sme uverejnili príspevok v ktorom sme ukázali, ako veľmi sa Kotlebovi nedarí…

Posted by Infosecurity.sk on Tuesday, November 3, 2020

Číselná symbolika je Kotlebovi blízka. Na súd pre šeky na sumu 1488 eur sa dostavil v rúšku s číslom 1984. 

1488 v neonacistickej symbolike predstavuje 14 slov Davida Lanea a 88 je pozdrav heil Hitler, lebo písmeno H je ôsme v abecede. Číslom 1984 odkazoval na rovnomenný román Georgea Orwella o totalite.

Facebookový profil patriaci organizácii Infosecurity však upozorňuje, že ide opäť o hoax a šéf strany ĽSNS sa iba snaží upútať na seba pozornosť. Podľa štatistík, ktoré vedie blbec.online má Kotleba na Facebooku skutočne oveľa nižší dosah a vplyv, ako jeho stranícki kolegovia Milan Mazurek či Milan Uhrík

Kotlebovcov vykázali z rokovania parlamentu. Odmietli ukázať potvrdenia o testoch na koronavírus

Kotlebovcov dnes podpredseda parlamentu vykázal z rokovacej sály, keď sa poslanci odmietli preukázať potvrdením o negatívnom teste. Viacerí poslanci vrátane Kotlebu už predtým pozitívny test mali. Samotnému predsedovi karanténa oficiálne skončila, ešte predtým ju však stihol porušiť. Všetkým poslancom ĽSNS teraz hrozí pokuta, ak svoje certifikáty neukážu, za porušovanie karantény. 

Počas liečby ochorenia COVID-19 vydal šéf strany Kotleba video, na ktorom ukazuje, ako sa lieči kvapkami proti kašľu, soľou do kúpeľa a vodkou. Lekári následne museli varovať verejnosť, aby ho nenapodobňovali, keďže ide o nebezpečnú kombináciu.

 

Zdroje: Infosecurity, blbec.online

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech