Ak si dáš drink v tomto bratislavskom podniku, automaticky podporíš zvieratká v útulku

  • Chystáš sa do mesta na drink?
  • Teraz môžeš vďaka jeho kúpe prispieť na dobrú vec
  • Stačí zájsť do klubu Channels v Bratislave a povedať heslo
peso
Pes v núdzi/ Channels
  • Chystáš sa do mesta na drink?
  • Teraz môžeš vďaka jeho kúpe prispieť na dobrú vec
  • Stačí zájsť do klubu Channels v Bratislave a povedať heslo

Pes v núdzi je občianske združenie, ktoré vzniklo už v roku 2008. Viac ako 10 rokov tak pomáhajú nechceným a týraným psíkom nájsť rodiny, ktoré im vynahradia všetko zlé, čo prežili. Kým sa tak stane, poskytujú im všetkú potrebnú starostlivosť.

Okrem bezprostrednej záchrany psích životov sa angažujú aj v osvete a zlepšení slovenských zákonov – napríklad ich pracovnou skupinou pripravený návrh Zákona o ochrane zvierat, participácia na Kampani proti množiteľom či úsilie o zastavenie nezmyslenej novely Zákona o držbe psov.

Zároveň tiež realizujú Benefičnú internetovú burzu, v ktorej občianske združenie pravidelne ponúka limitované edície rôznych produktov, na ktorých spolupracuje so známymi značkami a umelcami. Zo získaných peňazí následne podporuje útulkáčov.

Na limitovaných edíciách pre občianske združenie v minulosti pracovali napríklad Jana Gavalcová, Lucia Richtáriková, Radka Dudášová, Novesta, Oľga Paštéková, Moonsocks, MyMame. Pes v núdzi ponúkol napríklad obrandované  tašky, čiapky, tenisky alebo ponožky.

„My v Mo­on­socks máme radi štý­lové veci a sa­moz­rejme psov. Preto sa nám myš­lienka vy­tvo­riť ko­lek­ciu po­no­žiek pre psí­kov od za­čiatku veľmi pá­čila. Sme radi, že aj my mô­žeme pro­stred­níc­tvom nášho biz­nisu svo­jou troš­kou po­môcť na dobrú vec. Mys­lím si, že ide o krásny ná­pad, ako po­má­hať štý­lovo,” po­ve­dal o podpore OZ De­nis Ke­le­men z Mo­on­socks pre Startitup.

Daj si najlepší drink v meste a podpor psíkov v útulku

Pes v núdzi najnovšie nadviazal spoluprácu aj so známym bratislavským klubom Channels, v ktorom sa kombinuje zábava a pomoc druhým. Počas nasledujúcich dvoch týždňov, a teda do 21.mája si tu budeš môcť kúpiť cocktail v zložení Absolut, kamilkový sirup, limetová šťava a bielko.

Zobraziť celú galériu (2)
zdroj: Pes v núdzi/ Channels

Nejde však o hocijaký drink, nedávno vyhral cenu verejnosti Absolut Invite. Pokojne tak môžeme hovoriť, že ide o jeden z najlepších drinkov v meste. Väčšia časť z jeho ceny však poputuje priamo na účet občianskeho združenie Pes v núdzi. Na bare stačí povedať PIJEME PRE PSY a barmani sa už o všetko postarajú. Celý projekt sa nesie pod heslom: Všetci za jeden drink! Jeden drink pre všetky psy!

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech