BLACK FRIDAY – STARTITUP ti exkluzívne ako jediný ponúka obrovskú novinku tohto čierneho, zľavami nabitého piatku!

  • Prípravy diára momentálne vrcholia a my sme sa tomuto originálnemu kúsku pozreli bližšie na zub.
collage_idemhore
idemhore
  • Prípravy diára momentálne vrcholia a my sme sa tomuto originálnemu kúsku pozreli bližšie na zub.

To musíš mať aj ty. Členovia IDEMHORE.sk pripravujú motivačný diár, ktorého predpredaj sa spúšťa 1. 12. 2017. Len cez nás môžete získať tento diár v limitovanej BLACK EDITION verzii za „Black Friday“ cenu. No a aby toho nebolo málo, aj dopravu máte úplne ZDARMA! Táto ponuka je limitovaná a už sa nebude opakovať. Preto, ak ešte nemáte svoj motivačný diár, určite neváhajte a pozrite si ho TU.

Už na prvý pohľad nedisponuje vzhľadom obyčajného diára. Pripomína skôr tenkú knihu, ktorú pohodlne schováte do každej kabelky či tašky. Aj napriek tomu v ňom máte dostatok miesta na rozpísanie každodenných aktivít. Už z jeho názvu „27-TÝŽDŇOVÁ CESTA ZA ÚSPECHOM“ je zrejmé, že jeho použitie nie je striktne obmedzené na kalendárny rok. To je jedna z jeho najväčších výhod oproti klasickým diárom. To znamená, že nebudete nijako časovo obmedzovaný na vašej ceste za lepším JA.

Tento parádny kúsok spadá do kategórie motivačných diárov, ktorých sa v poslednej dobe urodilo niekoľko. Otázne je, či sú motivačné diáre naozaj motivačnými. Za nás musíme rozhodne potvrdiť, že tento diár splnil to, čo sme od neho očakávali. Každý deň sa môžete tešiť na jeden motivačný citát. Dokopy to vychádza až na 162 myšlienok, ktoré vás denno-denne nakopnú za vašimi vytúženými snami. Okrem nich v ňom nájdete aj rôzne cvičenia na vnútornú motiváciu a úlohy, ktoré sú skvelým nástrojom na sebarealizáciu a „sebakoučovanie“.

Ak diár pravidelne používate, dokáže vás prinútiť nájsť si čas iba pre seba a zhodnotiť, ako sa vám darí v plnení vašich cieľov. Ako to dokáže? Jednoducho. Každý deň má totiž vyhradené miesto pre zapísanie úspešnosti dňa. Že ste to jeden deň flákali? Nevadí. Renomé si upravíte v rámci týždenného hodnotenia a hneď budete mať zo seba lepší pocit. Všetky výsledky si zapíšete aj do grafu, v ktorom prehľadne vidíte, či rastiete, stagnujete alebo nebodaj zanedbávate vaše aktivity.

Aby ste dokázali naplno využiť potenciál, ktorý diár skrýva, bude pre vás pripravený aj „návod“, ktorý vás prevedie celým diárom a ukáže vám, ako z neho vyťažiť maximum.

Myslíme, že sme vás už navnadili dosť, maličkosti vám prezrádzať nebudeme, aby ste sa mali na čo tešiť. Ak chcete vedieť, čo tento diár ešte dokáže, ostáva už len jediné. Využiť túto jedinečnú „Black Friday“ zľavu a odštartovať tak vašich najúspešnejších 27 týždňov v živote. Neváhajte. Vaše sny čakajú už len na vás!

BLACK FRIDAY zľava až 53% platí len DNES a len cez STARTITUP. Viac informácií nájdete TU.

zdroj: idemhore

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech