Bratislava získala nové exkluzívne letecké linky do Holandska a Maroka

  • Bratislavské letisko len nedávno oznámilo celoročné linky na Maltu a Cyprus
  • Teraz sú tu ďalšie dobré správy
  • Z hlavného mesta má byť prístupnejší aj Amsterdam či Marakéš
amstercover
Pinterest
  • Bratislavské letisko len nedávno oznámilo celoročné linky na Maltu a Cyprus
  • Teraz sú tu ďalšie dobré správy
  • Z hlavného mesta má byť prístupnejší aj Amsterdam či Marakéš

Cestovatelia majú opäť raz dôvod na radosť. Z Bratislavy sa bude lietať do Holandska. Letecká spoločnosť Ryanair oznámila, že od 1. júna 2018 zavedie úplne novú pravidelnú priamu leteckú linku z Bratislavy do Eindhovenu v Holandsku s frekvenciou 2-krát týždenne, pričom od októbra zvýši počet letov na 3 lety týždenne. Z Eidenhovenu sa pritom do cieľa mnohých turistov, Amsterdamu, dostaneš pohodlne autobusom už od 6 eur.

„S radosťou oznamuje spustenie novej linky z Bratislavy do Eindhovenu v Holandsku. Spojenie bude k dispozícii od začiatku júna dvakrát týždenne a od konca októbra – v rámci zimného letového poriadku 2018/2019 – trikrát týždenne,“ potvrdila Olga Pawlonka, marketingová zástupkyňa Ryanairu.

Z Bratislavy sa bude lietať do Eindhovenu každý pondelok a piatok a letenky si môžeš zakúpiť už aj dnes na webovej stránke Ryanair.com. Ako spoločnosť pripomenula, cestujúci zo Slovenska a okolia budú môcť navyše využiť v rámci programu „Vždy sa zlepšujeme“ aj nižšie ceny leteniek, nižšie poplatky za podanú batožinu či prestupné spojenia v Miláne.

Pohodlnejšie aj do Maroka

Ryanair sa v poslednom čase prekonáva a predstavuje jednu novinku za druhou. Najnovšie oznámili veľmi zaujímavý spoj, a to z marockého Marakéša.

Prvé spoje by mali byť k dispozícii už od 30. októbra a lietať sa bude 2-krát týždenne v utorok a v sobotu. To znamená, že bude celkom jednoduché nakombinovať si tu aj pekný predĺžený víkend. Prvé letenky majú stáť okolo 80 eur a ich cena pôjde hore aj dole, podľa záujmu cestujúcich.

Košice sú v hre o obľúbenú leteckú spoločnosť

Do pondelka 12. marca má každý z nás možnosť spraviť dobrý skutok pre Košice. Dcérska spoločnosť Lufthansy totiž zvažuje, že otvorí linku do Košíc a rozhodne sa len podľa hlasovania ľudí na ich web stránke. Momentálne sú Košice na prvom mieste, avšak v naozaj tesnom závese za Košicami je írsky Cork. Preto radšej zahlasuj a pomôž Košiciam získať nové pravidelné linky s Eurowings. Aktuálne výsledky sa ti ukážu až po odovzdaní hlasu.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech