Letisko Košice dostalo novú leteckú linku do ďalšieho nemeckého mesta

  • Len pred týždňom spoločnosť Eurowings ohlásila otvorenie novej linky do Düsseldorfu
  • Teraz nemecký dopravca prichádza s ďalšou skvelou správou
mn
airportkosice.sk
  • Len pred týždňom spoločnosť Eurowings ohlásila otvorenie novej linky do Düsseldorfu
  • Teraz nemecký dopravca prichádza s ďalšou skvelou správou

Spoločnosť Eurowings, vyhodnotená ako najlepšia letecká spoločnosť v Nemecku za rok 2017 a člen skupiny Lufthansa, bude lietať z Košíc nielen do Düsseldorfu, ale aj na druhé najväčšie nemecké letisko, do Mníchova.

Prvý let na tejto linke je naplánovaný na nedeľu 28. októbra 2018. Linka bude prevádzkovaná dvakrát týždenne (v piatok a nedeľu) lietadlom typu Airbus A320 s kapacitou 174 sedadiel. Letenky do metropoly Bavorska v cene od 39,99 € (jednosmerne vrátane poplatkov a príručnej batožiny) už sú dostupné na eurowings.com.

„Sme veľmi radi, že dnes môžeme ohlásiť otvorenie už našej druhej linky v Košiciach. Spojenie Košíc s Mníchovom, ktoré spustíme taktiež v októbri, bude prevádzkované dvakrát týždenne našou modernou flotilou lietadiel typu Airbus A320,“ povedal Ivan Oreč, manažér rozvoja leteckej siete Eurowings.

Dnes je jasné, že Eurowings vníma potenciál Košíc a celej tejto spádovej oblasti. Bavorská metropola Mníchov ponúka mnoho príležitostí na oddych pre všetkých cestovateľov.

Vďaka tejto linke budú môcť pohodlne cestovať domov východniari žijúci v Bavorsku. V neposlednom rade však táto linka predstavuje ohromný potenciál pre rozvoj cestovného ruchu na celom východnom Slovensku ako aj pre prílev ďalších zahraničných investícií do tohto regiónu.

zdroj:airportkosice.sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech