Lyžovačka v Jasnej bude tento rok drahšia. Ak sa však rozhodneš pre nákup online vopred, ušetríš

  • Lyžiarske zjazdovky v turisticko-športovom centre Jasná v zimných mesiacoch praskajú vo švíkoch. Prevádzkovateľ TMR sa rozhodol ceny trochu pozmeniť. Vo všeobecnosti ide o zvýšenie cien, avšak ak využiješ kúpu cez internet, tak sa ti podarí aj čo to ušetriť.
visitliptov.sk
  • Lyžiarske zjazdovky v turisticko-športovom centre Jasná v zimných mesiacoch praskajú vo švíkoch. Prevádzkovateľ TMR sa rozhodol ceny trochu pozmeniť. Vo všeobecnosti ide o zvýšenie cien, avšak ak využiješ kúpu cez internet, tak sa ti podarí aj čo to ušetriť.

Ceny skipassov pri pokladniach najväčšieho slovenského turisticko-športového a lyžiarskeho strediska Jasná oproti minulému roku vzrástli. Vyplýva to z novo zverejneného cenníka pre hlavnú sezónu 2017/2018. V prvom rade sa zmeny dotkli cien priamo na mieste, pri pokladni a bez vernostnej karty. V minulom roku stál jednodňový dospelý lístok 39 €, no tento rok si budeš musieť priplatiť o 4 € viac, a síce 43 €. Lístky s označením junior alebo senior a taktiež aj lístky pre deti zdraželi oproti minulému roku o 3 € z 31/27 € na 34/30 €.

Avšak, oproti minulému roku ceny klesli, pokiaľ ide o nákup online aspoň 3 dni vopred. V prípade dodržania spomínaného časového predstihu a využitie zákazníckej karty GoPass alebo GoPass Point bude výsledná suma 35 €. Ak si skipass kúpiš cez internet, alebo v samoobslužnej pokladni priamo v stredisku 2 – 0 dní vopred, cena bude na úrovni 38 € – táto cena však platí len s uplatnením zákazníckej karty.

Zobraziť celú galériu (1)
zdroj: partykybl.cz

 

Prevádzkovateľom strediska Jasná je spoločnosť Tatry Mountain Resorts. Ceny sa do výraznej miery oproti minulému roku rozhodli pozmeniť aj pri viacdňových skipassov. V prípade 6-dňového skipassu bude počas hlavnej sezóny od 26. decembra do 3. apríla stáť priamo pri pokladni pre jedného dospelého 223 €, zatiaľ čo minulého roku bola cena 199 €. V prepočte sme tak svedkami nárastu ceny až o 12%.

Výraznej a vysoko pozitívnej zmeny sa dočkala rovnocenná vstupenka, avšak pri nákupe online aspoň 3 dni vopred s využitím zákazníckej karty. Cena za takýto skipass je 178 €, čo predstavuje zľavu až 45 €, zatiaľ čo v minulých rokoch bola zľava pri nákupe online len symbolická.

Zuzana Fabiánová, hovorkyňa spoločnosti Tatry mountain resorts, pre portál etrend.sk povedala:

„Spoločnosť chce motivovať návštevníkov k online nákupom skipasov. Už v súčasnosti TMR predáva 40 percent skipasov cez internet prostredníctvom zákazníckeho programu, do ktorého sa zapojilo 550-tisíc ľudí.“

zdroj: jasna.skapartmany-jasna.sk;

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech