Madelaine spraví vašu oslavu nezabudnuteľnou

  • Prečítajte si rozhovor s dvoma sympatickými babami, ktoré sa rozhodli, že začnú robiť to, čo ich baví. Založili si eventovku Madelaine, s ktorou chcú ukázať svetu, že oslavy sa dajú robiť aj inak.
image_1430387187.png
  • Prečítajte si rozhovor s dvoma sympatickými babami, ktoré sa rozhodli, že začnú robiť to, čo ich baví. Založili si eventovku Madelaine, s ktorou chcú ukázať svetu, že oslavy sa dajú robiť aj inak.

 

Hoci dievčatá z Madelaine nepôsobia v odvetví, ktoré by bolo na Slovensku veľmi rozšírené, ich firma neustále napreduj a rýchlo si získava nových zákazníkov. Baby si potrpia na kvalitu a ponúkajú svojim klientom vždy zaujímavé riešenia. Rozhodli sme sa preto prehodiť  zopár slov s Terezkou, ktorá je jednou zo zakladateliek Madelaine, aby nám povedala viac o ich práci.

 

Ahoj, mohla by si nám v krátkosti predstaviť čomu sa v Madelaine venujete?

My v Madelaine tvoríme oslavy, rôzne tematické výzdoby, originálne rozlúčky so slobodou, jedinečné detské party, baby shower. Avšak organizujeme aj iné eventy, všetko sa odvíja samozrejme od želaní zákazníka.

 

Ako ste sa dostali k takejto práci? Popíš nám vaše začiatky.

Madelaine sme plánovali založiť už skôr, ale pozastavil to môj odchod na necelý rok do Francúzska. Hneď ako som sa vrátila sme s Aďkou založili firmu, dali jej meno a pre nás to znamenalo začiatok plnenia si našich snov. Obidve sme spolu študovali na fakulte masmédií v Bratislave, no toto mesto nás neohúrilo natoľko, že by sme v ňom zostali žiť a plánovali tam budúcnosť. Vrátili sme sa a našou víziou je premieňať oslavy a rôzne udalosti v živote na výnimočné okamihy. Robíme to preto, lebo vieme, že spomienky nám ostávajú večne a časom si uvedomíme, že to je to, čo má tú najväčšiu hodnotu.

 

 

Zažili ste pri organizovaní eventov nejakú zaujímavú situáciu, či už negatívnu alebo pozitívnu?

Zatiaľ sme zažívali pri oslavách len tie pozitívne situácie, čo nás teší:). Možno so smiechom však spomíname na to, keď sme mali prvú pánsku rozlúčku so slobodou a museli sme pre chalanov zohnať striptérku, v Bystrici nie je agentúra priamo na to, tak sme sa pri hľadaní stretli s rôznymi ponukami:). Teraz už však máme kontakty a bez problémov vieme aj toto zabezpečiť.

 

Prečo si myslíš, že by zákazníci mali využívať práve Vaše služby? V čom sa odlišujete od konkurencie?

Je ťažké hovoriť o priamej konkurencii, možno ak v Bratislave, ale konkrétne naše služby neponúka veľa agentúr. Ponúkajú výzdoby, dekorácie, ale pripraviť oslavu na mieru pre oslávenca v akejkoľvek téme, ktorá mu je blízka a s originálnym candy barom, zabezpečuje vážne málokto. Snažíme sa všetko robiť poctivo a do našich výzdob vkladáme kus seba. Veľa z nich robíme ručne a o to väčšiu hodnotu do osláv prinášame. Rozdiel je možno aj v prístupe a vzťahu so zákazníkom, ktorý si vytvárame pri každej oslave.

 

 

Spomínala si, že momentálne pracujete len dve. Chystáte sa prijať do tímu nových ľudí?

Áno, momentálne pracujeme len my dve, aj keď treba spomenúť pomoc našej rodiny a priateľov. Určite plánujeme pridať do nášho tímu viac členov.

 

Čo je pre Vás najväčšou motiváciou pri práci?

Motivácia je pre nás najmä to, že robíme to, čo nás baví a vytvárame niečo originálne, naše a robí to ľuďom radosť.

 

A na záver, aké sú vaše ciele do budúcna, povedzme v horizonte piatich rokov?

Určite plánujeme pridať do nášho portfólia aj ďalšie druhy osláv a eventov. Chceli by sme získať najmä povedomie o našej značke a dokázať ľudom jej kvalitu. Pretože ak chcete oslavovať štýlovo a originálne, na to je tu MADELAINE.

 

Ďakujeme za rozhovor a prajeme ešte veľa úspechov!

 

 

 

AK ŤA TENTO ČLÁNOK ZAUJAL, NEZABUDNI HO SHARNUT A DAŤ TAK O ŇOM VEDIEŤ AJ SVOJIM ZNÁMYM A KAMARÁTOM… STARTUPY DOKÁŽU SLOVENSKU PRINAVRÁTIŤ DRIVE!

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech