Matovič sa virtuálne bičuje za lockdown: Nemal som dosť síl. Vlastní zradili. Sociopati v politike budú radi

  • Premiér Igor Matovič zásobuje virtuálny priestor svojimi statusmi
  • V tom najnovšom kritizuje popieračov korony a nepriamo aj Richarda Sulíka
Igor Matovič
TASR/Jaroslav Novák
  • Premiér Igor Matovič zásobuje virtuálny priestor svojimi statusmi
  • V tom najnovšom kritizuje popieračov korony a nepriamo aj Richarda Sulíka

Igor Matovič je v karanténe kvôli pozitívnemu testu na koronavírus a tak má veľa času na písanie statusov. V tomto najnovšom poukazuje na paradox „boja za slobodu“, ktorý nás doviedol do lockdownu. Predseda vlády pritom dlho presadzoval celoplošné testovanie. Lockdown nechcel, ale podľa vlastných slov „nemal dosť síl“.

Poukázal na to, že cez leto sa stali populárnymi konšpirácie a to, že sa po lete začala „hystericky fanatická svätá vojna proti opakovaniu plošného testovania, blúznenie o jeho nutnej dobrovoľnosti … až po mnohotýždňovú zlomyselnú sabotáž nákupu 8 miliónov testov potrebných na zastavenie ďalšej vlny“.

To nemohlo mať iné následky ako tie, ktoré si začíname “užívať”. Tisícky zbytočne mŕtvych ľudí. Tisícky s trvalými vážnymi následkami. Nesmierne ekonomické škody, na ktoré sa posladajú zas len obyčajní ľudia cez svoje dane a odvody … a paradoxne zbytočné mesiace navyše zatvorené bary, reštaurácie či posilky, za ktoré sa “bojovníci” proti opatreniam ľúbivo a podlo skrývali,“ uvádza premiér.

PARADOXPrvú vlnu sme zvládli na európsku jednotku … lebo ľudia v rešpekte pred nepoznaným brali slová tých, čo silu…

Posted by Igor Matovic on Tuesday, December 22, 2020

Je mi z toho smutno. Prepáčte, prosím, tí, ktorí ste odo mňa čakali, že napriek všetkej zlomyseľnosti opäť zrealizujem plán decembrového plošného testovania, aby sme nemuseli skončiť v lockdowne a mnohí neumreli. Nemal som dosť síl. Vlastní zradili,“ dodal premiér.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech