Mingle Games: „Asi najdôležitejšia vec je veriť si a získať tych správnych Ľudí.“

  • Vyspovedaný Vladislav z Mingle Games.
image_1422390490.png
  • Vyspovedaný Vladislav z Mingle Games.

 

Čo Mingle Games robí?

Mingle Games sa zaoberá vývojom mobilných hier.

Prečo si rozbehol Mingle Games?

V prvo rade to bol môj celoživotný sen mať vlastnú firmu na hry. Celý život hrám hry a vždy som chcel Mať vlastný team a tvoriť hry, ktoré mam rád. Po získaní potrebných vedomostí v herných firmách Ako je Disney Mobile som cítil, že už je na čase, aby som to konečne rozbehol.

Čo je tvoja inšpirácia?

Všetko! Hľadám inšpiráciu na každom kroku. Považujem sa za vnímavého človeka a inšpiráciu dokážem nájsť v prírode, vesmíre, vede, ľuďoch, iných hrách, filmoch, zvieratách, mojej dcérky … proste všade.

Čo považuješ za najväčší úspech Mingle Games?

Naša posledná hra Dark Lands mala zatial definitívne najväčších úspechov, ale z môjho pohľadu je to ľen začiatok a chceme dosiahnuť o moc viac. Som rád, že sme s každým projektom pokročili Ďalej a poučili sa z chýb, ktoré sme urobili. Máme schopnosť Seba-reflexie a posúvania kvality produktov. Aktuálne sa rozširujeme a z pôvodného počtu 2 je nás teraz už 9.

Aké sú vaše plány do budúcnosti?

Cieľ je vytvoriť hernú spoločnosť, ktorá dokáže vytvárať revenue taký, aby sme rástli, zlepšovali kvalitu produktov a stali sa dôležitým globálnym hráčom v hernom priemysle. Chceme vytvoriť spoločnosť, v ktorej ľudia milujú PRACOVAŤ, ktorá dokáže motivovať ľudí a vytvára produkty na najvyššej úrovni.

Aké typy ľudí hľadáte do svojho tímu?

Hľadáme vášnivých hráčov. Ludia, ktorí majú tvoriť úžasné hry, ich musíme aj milovať. Hľadáme ľudí, ktorí milujú výzvu, sú kreatívni, vnímaví a sebavedomí, takých, čo nie su ľen výborní, v tom čo robia, ale zároveň sa radi učia veci nové, zlepšujú sa a nemajú problém s konštruktívnou kritikou.

V čom ste iní ako konkurencia?

Veríme, že máme silné kreatívne prostredie, ktoré ľudom umožňuje sa realizovať. Našim zamestnancom ponúkame, nie len plat, ale aj podiel na profite projektov na ktorých pracujú.

Čo je pre teba pri budovaní startup najdôležitejšie?

Silná vôľa, schopnosť učiť sa z vlastných chýb a nikdy sa nevzdávať. Ďalej je potrebná veľká dávka odolnosti proti stresu, odolnosť voči neveriacemu okoliu, klebetám a v neposlednom rade byť pripravený žiť na zaciatkoch z minima finančných prostriedkov. Veľmi dôležité je baviť sa s ľudmi, počúvat skúsených a analyzovať čo hovoria. A asi najdôležitejšia vec je veriť si a získať tych správnych ľudí.

Ako vyzerá pracovný deň v Mingle Games?

Každý deň na zaciatku mame krátky meeting teamu, kde zhrnieme čo kto urobil, či je niaky problém a vedieme diskusiu ako ďalej pokračovať. Máme presné plánovanie čo kto robí. Taktiež máme krátky brainstorming, aby bolo jasné kam smerujeme a čo je priorita. Toto väčšinou celé nezaberie viac než pol hodinu. Následne si každý robí svoju úlohu. Mimo prácu čo máme, rozoeráme a hľadáme inšpiračné filmy, knihy, hry a všetko čo može prispieť ku kvalite produktu. Nálada je veľmi priateľská a reaktívna. Ludí, čo máme, sú sami motivovaní a nemusíme nikoho sledovať či robí to čo má. Vacsinou aj tak robia viac než je naplánované.

 

Nejaké ďalšie tipy /odporúčanie/ odkaz?

Ak ste sa dočítal až sem, tak ďakujem! A sledujte nás, pripravujeme Zaujímavé hry! Síce sme už teraz uzatvorili nábor, ale vždy radi spoznáme talentovaných ľudí. A pre extra talentovaných a motivovaných u nás miesto jednoducho nájdete. :)

zdroj:blog.startupjobs.cz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech