Mobil banking VÚB opäť bližšie k najlepšej bankovej aplikácii na trhu

  • Viete si predstaviť banku otvorenú 24 hodín denne a 7 dní v týždni?
  • A operácie v nej vybavíte bez zbytočného čakania, presne vtedy, keď potrebujete alebo máte chvíľu voľného času?
shutterstock_486645688
Shutterstock
  • Viete si predstaviť banku otvorenú 24 hodín denne a 7 dní v týždni?
  • A operácie v nej vybavíte bez zbytočného čakania, presne vtedy, keď potrebujete alebo máte chvíľu voľného času?

Navyše na akomkoľvek mieste, kde sa práve nachádzate? Zdá sa vám táto predstava pritiahnutá za vlasy? Toto všetko môže byť realitou, ak si do svojho mobilného telefónu nainštalujete Mobil banking VÚB. Aplikácia VÚB Mobil Banking je dostupná pre majiteľov telefónov s operačným systémom Android aj iOS.

Do mesta naľahko

Najnovšie do aplikácie pribudla skvelá vec. Ak sa vyberiete von s priateľmi naľahko, či v rýchlosti schmatnete len telefón a kľúče, môžete si pokojne vybrať peniaze z bankomatu aj bez karty, priamo cez aplikáciu Mobil banking. Stačí, ak si v mobilnej aplikácii vygenerujete jednorazový kód, ktorý následne prepíšete do bankomatu VÚB a zvolíte si požadovanú sumu. Limit na jeden výber z bankomatu prostredníctvom mobilu je 200 euro a maximálny počet vygenerovaných kódov je 5 za deň.

Platba na telefónne číslo

V prípade, že nechcete vyberať hotovosť, ale potrebujete poslať kamarátovi peniaze za obed či pivo, môžete tak urobiť pohodlne a rýchlo ešte pred prihlásením sa do aplikácie. Nemusíte dokonca poznať ani jeho číslo účtu, peniaze mu pošlete prostredníctvom služby Viamo na telefónne číslo. To si jednoducho vyhľadáte vo svojich kontaktoch, zadáte sumu, potvrdíte ju PINom a je to.

Zmeňte si aplikáciu podľa vlastných potrieb

V mobilnej aplikácii je navyše možné pridať si fotografiu do osobného profilu, ktorú si môžete podľa potreby meniť. Priamo v aplikácii si môžete zmeniť aj svoje kontaktné údaje ako je telefónne číslo alebo emailová adresa.

Mobilná aplikácia Mobil Banking od VÚB je dlhodobo hodnotená ako jedna z najlepších bankových aplikácií na Slovensku. Banka ju pravidelne vylepšuje a upravuje podľa želaní zákazníkov, ktoré neustále monitoruje. Ak ju ešte vo svojom mobilnom telefóne nemáte, určite si ju vyskúšajte. Jej in­šta­lá­cia a po­u­ží­va­nie sú sku­točne jed­no­du­ché a vy bu­dete môcť trá­viť pred­via­nočný čas podľa vlast­ných pred­stáv.
Zdroj: TS

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech