Môj prvý milión – súťaž štartuje!

  • Fandíme všetkým podnikavcom, preto sa prihláste do 8. ročníka súťaže Môj prvý milión, ktorá práve odštartovala.
image_1412669436.jpeg
  • Fandíme všetkým podnikavcom, preto sa prihláste do 8. ročníka súťaže Môj prvý milión, ktorá práve odštartovala.

 

Máte zaujímavý podnikateľský zámer, ktorý by ste chceli realizovať? Potom sa prihláste do súťaže, ktorá je určená práve pre tvorbu podnikateľského zámeru a jeho rozvoji smerom k realizácii. Súťaž Najlepší podnikateľský zámer organizuje Technologické inovačné centrum Zlín a prihlásiť sa môžu študenti stredných i vysokých škôl a verejnosť.

Sú pripravené ceny v hodnote 450 000 Kč. V hlavnej kategórii, teda v tej, kde súperia študenti vysokých škôl a verejnosť, čaká na najlepšieho 70 000a ďalšie ceny v podobe zázemia podnikateľského inkubátora či poradenstva v obchodnej a marketingovej oblasti. Pre najlepších súťažiacich je tiež pripravený šesťtýždňový akceleračný program v coworkingovom centre, hovorí riaditeľka Technologického inovačného centra Zlín Daniela Sobieski. Okrem hodnotných cien získate cenné rady od odborníkov.


Prihlášky do súťaže je možné zasielať do 30. januára 2015.


Jedným z hlavných cieľov súťaže je totiž vytváranie podmienok pre rozvíjanie podnikateľského ducha a podnikateľského vzdelávania v Zlínskom kraji. Súčasťou projektu je tak napríklad séria workshopov. Tohtoročnými témami sú napríklad spôsoby oslovovania investorov, najčastejšie chyby v projektoch alebo affiliate marketing,“ dodáva Daniela Sobieski. Súťaž a súvisiace aktivity sú tak dôležitými základnými kameňmi v budovaní startup komunity v Zlíne a okolí.

V minulom roku sa súťaže zúčastnilo celkovo 51 projektov. Z toho 17 projektov prezentovali stredoškoláci a v kategórii verejnosť a študenti vysokých škôl ich bolo spolu 34.

Viac informácií nájdete na www.mujprvnimilion.cz

Zdroj: startupjobs.cz

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech