Nájdi na Bielej noci logo Startitup a dostaneš kľúče od nového Mini

  • Chceš na víkend štýlový Mini Cooper aj s plnou nádržou?
  • Tak vybehni do mesta na podujatie Biela Noc a nájdi nasvietené logo Startitup
  • Odfoť sa s ním, použi špeciálny hešteg a možno kľúče od Mini dostaneš práve ty
afto
BN, Mini
  • Chceš na víkend štýlový Mini Cooper aj s plnou nádržou?
  • Tak vybehni do mesta na podujatie Biela Noc a nájdi nasvietené logo Startitup
  • Odfoť sa s ním, použi špeciálny hešteg a možno kľúče od Mini dostaneš práve ty

Biela noc každoročne ponúka netradičnú umeleckú prechádzku nočným mestom plnú zážitkov a nových vnemov, ktorá trvá od západu až do východu slnka. Počas trvania Bielej noci sa aj obyvatelia mesta stanú jeho turistami, nakoľko ho majú možnosť vidieť v celkom novom svetle a to doslova.

Biela noc vznikla v Paríži v roku 2002. V roku 2013 ju navštívilo viac ako dva a pól milióna ľudí. Z Paríža sa počas niekoľkých rokov projekt rozšíril aj do miest ako New York, Los Angeles, Chicago, Miami, Santa Monica, Montreal, Toronto, Rím, Tel Aviv, Gaza, Jeruzalem, Madrid, Brusel, Riga, Bukurešť, Amsterdam, Brighton, Turín, Naples, Petrohrad, Košice a Bratislava. Po piatich úspešných košických ročníkoch sa Biela noc rozšírila aj do hlavného mesta Slovenska spájajúc tak východ a západ krajiny súčasným umením.

Každý návštevník počas Bielej noci dostane umeleckú mapku, ktorá ho bude sprevádzať rôznymi umeleckými zastávkami: vizuálne atraktívnymi inštaláciami, koncertmi, filmami, rozličnými divadelnými predstaveniami, tancom, literatúrou, performance.

Samozrejme, že na Bielej noci nebude chýbať ani Startitup. A náš tím si pre teba pripravil lákavé prekvapenie. Ide o súťaž, vďaka ktorej môžeš vyhrať Mini Cooper. Auto ti bude k dispozícii na jeden víkend, konkrétne od 12. do 14. 10 2018. Auto dostaneš s plnou nádržou a dialničnou známkou.

Čo musíš preto urobiť? Stačí, ak nájdeš naše logo Startitup a to buď na historickej trase po Ventúrskej ulici alebo pri moste SNP v rámci vodnej trasy. Keď ho uvidíš, odfoť ho, fotografiu postni na Instagram s heštegom #chcemMini. Týmto krokom sa automaticky zapojíš do súťaže o Mini Cooper na víkend. Výhercu vyžrebujeme už 3. októbra t.j v pondelok. Tak poď do toho, oplatí sa.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech