Najlepšie Back To School appky

  • Je tu back to school, kedy sa oplatí prísť do školy pimpnutý s tými najlepšími appkami, ktoré sa ti v škole určite zídu a pomôžu ti dostať sa do ďalšieho ročníka o niečo ľahšie. Samozrejme na ťaháky to nemá. :)
image_1409579766.jpeg
  • Je tu back to school, kedy sa oplatí prísť do školy pimpnutý s tými najlepšími appkami, ktoré sa ti v škole určite zídu a pomôžu ti dostať sa do ďalšieho ročníka o niečo ľahšie. Samozrejme na ťaháky to nemá. :)

Sunrise Calendar

Zorganizuj si svoj semester s touto skvelou appkou, ktorá je už dostupná aj pre Android a web. Výhodou je synchronizácia medzi rozličnými službami ako napr. Google Calendar a taktiež disponuje možnosťou prepojenia s ďalšími appkami ako je Evernote.

Google Drive

K dispozíci máš hneď 15GB volného úložiska, ktoré ti umožní uploadnúť čokoľvek, od nahrávok, obrázkov, až po dokumenty a videá. Zaujímavou funkciou je kooperácia a zdieľanie vecí s určitou skupinou ľudí, napr. spolužiakov. Appka je dostupná pre iOS aj Android.

 

Evernote

Jedna z najpopulárnejších poznámkových appiek, ktorá ti umožní synchronizovať poznámky na všetky tvoje devices. Má množstvo zaujímavých fičúr ako je emailing notes, uploadovanie obrázkov a vytváranie to-do listu.

 

Cogi

Pokiaľ si lenivý zapisovať si poznámky, tak je pre teba appka Cogi ako stvorená. Okrem toho je lepšie sa sústrediť na to čo je na vyuč. hodine povedané ako si zapisovať len poznámky a počúvať každé druhe slovo. :) – osobná skúsenosť. Taktiež sa dajú k nahrávkam pridávať obrázky a poznámky.

 

Duolingo

Pre tých, ktorí chcú zamakať na jazyku je tu to najlepšie z najlepšieho – appka Duolingo. Je to cross platformové učenie jazyka, poňaté veľmi hravo a zábavne. Dokonca sa už aj moja mama z neho nejeden jazyk naučila, takže Go for it!

 

Mint

Slovensko a hlavne Bratislava je pomerne drahá a preto si budete chcieť ustrážit svoje financie nech nie ste celý semester o bambíne a rohlíku. Na to ti poslúži appka Mint, ktorá sleduje tvoje výdavky, pripomenie ťi kedy zaplatiť účty a dokonca ti podá pomocnú ruku a poradí ako zlepšiť výdavky.

 

Marvin

E-book čítačka pre iOS s množstvom customizácie, ktorá ti pomôže čítať to, čo chceš a ako to chceš. Dokonca v nej nájdeš aj slovník. Pre Android je dobrou pomôckou appka  Google Play Books.

 

Dragon Dictation

Dostupná aj pre iOS a Android. Zaujímavosťou okrem diktovania poznámok, správ a emailov je, že funguje aj keď je telefón uzamknutý.

 

 

 Zdroj: tc

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech