Najlepšie kaderníctva v Bratislave. Príď sa ostrihať, odíď so zážitkom

  • Stojíte pred dilemou, kam sa ísť ostrihať či oholiť? Prehľad tých najvychytenejších slovenských kaderníctiev ťa určite vytrhne z problémov.
collagekad
  • Stojíte pred dilemou, kam sa ísť ostrihať či oholiť? Prehľad tých najvychytenejších slovenských kaderníctiev ťa určite vytrhne z problémov.

Gentleman’s World

Poznáte to, žena vám už píli uši, tak sa idete dať ostrihať, a tam vám píli uši zase úplne iná žena! Zákazníci Gentleman’s World túto situáciu nepoznajú, pretože do prvého tradičného holičstva v Bratislave majú ženy vstup zakázaný. Ako tradícia hovorí, pravého džentlmena sa okrem vlastnej manželky smie dotknúť iba osobný lekár, krajčír a holič. Tento barber shop sa rozhodol tradíciu znova oživiť a pripraviť pre svojich zákazníkov naozaj jedinečný zážitok.

gentleman

foto: facebook.com

Ak máš chuť na trochu retra v modernom štýle, vymeniť domácu žiletku za ostrú britvu, strojčeky za presné prsty s nožničkami a ženské kecy za chlapskú debatu o športe či politike, treba ísť zrelaxovať do bratislavského Ružinova. Nie je už síce dávno jediným tradičným salónom v tomto fachu, ale stále tu vedia presne, čo chlap potrebuje.

gentleman1

foto: gentlemansworld.sk

Me&Myself Studio

Aby sme ale nekrivdili, aj ženské ruky často muža u holiča potešia. Najmä, pokiaľ vedia pochopiť a splniť mužské kadernícke potreby. Presne to môžeš očakávať od tzv. „female barber“. Dievčatá Aďka a Angie sú súčasťou ďalšieho klasického pánskeho holičstva v srdci Bratislavy a na svoje si tentoraz prídu nielen muži pri poháriku whiskey, ale s viacerými procedúrami aj ženy.

me

foto: meandmyself.sk

Stačí sa prejsť po Obchodnej, zastaviť sa, a keď vyjdeš, bude ťa obdivovať celá ulica i zvyšok Bratislavy. Ver, niekedy niet na to zveriť svoju hlavu do ženských rúk, ony už budú vedieť, čo s ňou urobiť.

 

MMG Freedom Barbers&Shop

Cech Holičov, takzvaní Barbieri, zažil pred časom boom a nášmu hlavnému mestu kraľuje dodnes aj prostredníctvom nasledovného salónu. Bývalí zamestnanci Gentleman’s World-u sa rozhodli posunúť trendy opäť o level dopredu a vyšlo im to na výbornú. Výhľad na prezidentský palác či Bratislavský hrad len umocňuje atmosféru priestoru, kde už pred desaťročiami sídlilo jedno z najvychýrenejších holičstiev v širokom okolí.

mmg

foto: facebook.com

Pôvodne im nik neveril, ale dnes tam môžete stretnúť aj niektoré slovenské osobnosti. Príď sa stretnúť s príkladnou starostlivosťou o zákazníka, pri čakaní si zahrať videohry a užiť si moderný priestor, ktorý sa v piatok mení na obdobu pánskeho klubu. Kto nebol v MMG, akoby ešte v tradičnom pánskom holičstve nebol.

mmg1

foto: facebook.com

 

KDRKO

Prirodzenosť má v motte aj nasledujúci salón. Trendové kaderníctvo na Karadžičovej ulici si stanovilo za úlohu riadiť sa jedinečnosťou a osobitnosťou každého zákazníka. Osobitý prístup a talentovaný tím spraví z každého návštevníka spokojného. Mladí kreatívni kaderníci sa učili od tých najlepších, aby vo vás v inšpiratívnom prostredí zosobnili aktuálne trendy.

krdrko     kdrko1

foto: kdrko.sk     

Ak hľadáte mladé kadernícke srdcia, ktoré sa vám postarajú o štýlový účes, potom ste na správnom mieste. Pre mužov treba podotknúť, že toto nie je tradičný pánsky salón, sami sa však presvedčíte, že vám to vôbec nebude prekážať a prídete opäť znova a s radosťou.

 

Hair Studio Heaven

Kto sa rád zverí do rúk ozajstných profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami, určite neoľutuje vstup do tohto kaderníctva. Pokiaľ túžiš po zmene imidžu či novom vetre do života, nechaj svoje vlasy, pleť i nechty na starosť personálu, zaiste odídeš ako nový človek. Dôkazom je robota, ktorú si môže každý prezrieť na takmer každodenne aktualizovanej stránke na Facebooku, ktorá patrí medzi najväčšie v tomto odvetví na Slovensku.

heaven

foto: kadernictvo-bratislava.sk

Výhodou vlasového štúdia je bezpochyby aj fakt, že ho určite neprehliadneš. Nachádza sa totižto vo farebnej polyfunkčnej budove vedľa bytového komplexu Tri veže na Bajkalskej ulici, ktorú si všimol určite každý, kto išiel niekedy okolo. Ale žiadny strach, tvoje vlasy budú pôsobiť na okolie oveľa lepšie, ako budova, v ktorej ti ten učes urobia.

  

PAVIEL exclusive

Zabudnúť nemôžeme ani na fanúšikov luxusu a známych značiek či tvárí a v tejto oblasti nad všetkými spievajúcimi i nespievajúcimi kaderníkmi vždy vyhrával Paviel Rochnyak. Keďže sa tento prominentný kaderník už v médiách prakticky neobjavuje, asi málokto vie, že už sa nevolá Rochnyak. Našťastie svoje machinácie s priezviskom očakával vopred, a tak ho z názvu svojho biznisu vynechal.

pavielsalon

foto: facebook.com

Pravidelní návštevníci sa tak nový názov kaderníckeho salónu učiť nemusia a tí potenciálne noví takisto nezablúdia. Pokiaľ chcete patriť medzi exkluzívnych klientov tímu okolo ukrajinského kaderníka a pochváliť sa „účesom od Paviela“, môžete tak učiniť na Laurinskej ulici, prípadne v Poluse alebo Shopping Palace na Zlatých Pieskoch.

 

Igor Novosad Hairdesign

Paviel ale nie je jediným prominentným kaderníkom, napríklad z televíznej šou Zmenáreň si môžeš pamätať Igora Novosada. Etablovaný kadernícky brand pôsobí na trhu už skoro dvadsať rokov a stále ide s dobou. Jeho tím vlasových špecialistov študoval na prestížnych európskych kaderníckych akadémiách, aby oproti obchodnému centru Aupark vytvoril každému zákazníkovi účes hodný hollywoodskej hviezdy.

novosad

foto: facebook.com

V tomto prípade si však treba dávať pozor na jeden malý problém – keďže v salóne pracujú všetci kaderníci na živnosť, platba kartou je možná len v prípade, že vás ostrihá sám Igor Novosad. Ak so sebou nenosíš hotovosť, radšej sa vyber do iného vlasového štúdia.

zdroj titulnej fotografie: koláž: meandmyself.sk/facebook.com, MMG

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech