Najväčšie videoherné pecky roka 2016

  • Rok nám končí. Je čas pozrieť sa späť a dopredu. Toto bol rok virtuálnej reality, či už v podaní od Playstation, Facebooku alebo spolupráce HTC a Valve. Hry sú z roka na rok bližšie realite. V ten nasledujúci sa k tomu priblíži týchto dvanásť.
maxresdefault
  • Rok nám končí. Je čas pozrieť sa späť a dopredu. Toto bol rok virtuálnej reality, či už v podaní od Playstation, Facebooku alebo spolupráce HTC a Valve. Hry sú z roka na rok bližšie realite. V ten nasledujúci sa k tomu priblíži týchto dvanásť.

FarCry: Primal

Staneš sa predátorom.  FarCry: Primal ťa ponechá  spolu s tvojimi kamarátmi vyskúšať si lov na mamuta. Ikonické FPS-ko sa rozhodlo zavítať v ďalšej časti do minulosti, pričom zachová prvky, ktoré robia sériu unikátnou.

Dátum vydania: 23. február 2016 (Xbox One/PlayStation 4), marec 2016 (PC).

Hitman

Agent 47 je stále v službe a v roku 2016 sa môžeš opäť pokúšať o hodnotenie „Silent Assasin“. Čakajú ťa nové levely plné zakrádania sa, únosov, vrážd a príbehu, ktorý sa niekoľkokrát zvrtne. Skrátka, normálny deň pre nájomného vraha.

Dátum vydania: 11. marec 2016 (Xbox One, PlayStation 4, PC).

Quantum Break

Ďalšie veľdielo od fínskeho štúdia, ktoré stojí za hrami ako Alan Wake a Max Payne ponesie názov Quantum Break a bude v sebe obsahovať hrátky s časom z predchádzajúcich hier, . V hre sledujeme príbeh dvoch mužov, Jack Joyce a Paul Serene z pohľadu 3. osoby, ktorí bojujú proti korporácii Monarch . Postavám prenechali tváre herci ako Shawn Ashmore, Aidan Gillen, či Dominic Monaghan.

Dátum vydania: 5. apríl 2016 (Xbox One).

Uncharted 4: A Thief´s End

Zdá sa, že toto bude posledný diel najpopulárnejšej série od Naughty Dog (po Crashovi samozrejme). Zahraj si za Indiana Jonesa Nathana Drakea a ponor sa do ďalšieho dobrodružstva plného strieľania, mini-hier a skvelého príbehu, hodného ocenenia.

Dátum vydania: 26. apríl 2016 (Playstation 4).

Mirror´s Edge Catalyst

99% FPS hier sú strielačky. Mirror´s Edge je to 1%. Zdvihni ovládač a vži sa do parkour ladenej hry. Zastav sa a je to pre teba game over. Bež, bež, bež!

Dátum vydania: 24. marec 2016 (Xbox One, PlayStation 4, PC).

Doom

11 rokov. 11 rokov od vydania hry, ktorá zmenila žáner FPS, Doom 3. Trvalo to dlho, no Doom je späť v plnej sile a má na to aby prepísal históriu. Démoni opäť ožijú a je na tebe aby si ich poslal do pekla!

Dátum vydania: prvá polovica roka 2016 (Xbox One, PlayStation 4, PC).

Deus Ex: Mankind Divided

Deus Ex séria je milovaná mnohými, aj napriek tomu, že zmenila pôvodných vývojárov a padla do rúk novému tímu v Eidos Montreal. Opäť sa staneš Adamom Jensenom, opäť na teba čaká kopa minihier v podobe hackovania a opäť to bude skvelé. Preferuješ tichý postup alebo sa radšej prestrielaš ala Rambo? Voľba je tvoja.

Dátum vydania: 23. august 2016 (Xbox One, PlayStation 4, PC).

Gears Of War 4

Následník Gears Of War 3 príde na Vianoce 2016. Opäť ťa čakajú prestrelky, opäť ťa čakajú rôzne monštrá a opäť budeš mať možnosť rozpíliť ich pílou, to všetko z pohľadu 3. osoby. Séria je jednou z najpopulárnejších od Microsoftu a pokračovanie vyvíja nový tím z Vancouvru. Ťažko povedať či realita prevýši očakávania.

Dátum vydania: Vianoce 2016 (Xbox One).

Mass Effect: Andromeda

Pre mňa osobne najlepšia herná séria v histórii – Mass Effect trilógia. Ak si nehral predchádzajúce časti, naprav to. Je to neuveriteľný príbeh, ktorý ti umožní vytvoriť vlastnú postavu, posádku a vzťahy s desiatkami NPC počas stovky hodín hrania. Andromeda sa odohraje po udalostiach pôvodnej trilógie a pokračuje v príbehu Shepharda a jeho posádky.

Dátum vydania: posledný štvrťrok 2016 (1. október – 31. december).

Pokémon GO

Pokémoni boli hitom môjho detstva. Séria sa presúva na mobilné platformy a umožní ti naháňať svojich detských hrdinov. Dokonca sa bude predávať spolu s malým zariadením, pripomínajúce legendárnu pokemon loptu!

Dátum vydania: 2016 (iOS a Android)

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK