Naše zdravotníctvo teraz potrebuje čas a peniaze

  • VÚB banka opäť podporí jedinečnou formou slovenské zdravotníctvo cez iniciatívu #KtoPomozeSlovensku
wu
unsplash.com
  • VÚB banka opäť podporí jedinečnou formou slovenské zdravotníctvo cez iniciatívu #KtoPomozeSlovensku

Iniciatíve #KtoPomozeSlovensku vyjadrili podporu aj známe tváre ako Petra Polnišová, Zdena Studenková, Táňa Pauhofová, Alexander Bárta, Tomáš Maštalír či režisér spotu Juraj Johanides. Naše zdravotníctvo potrebuje pomoc. To čo mu chýba je momentálne dostatok času, ktorý je mnohokrát vzácnejší ako peniaze.

Preto #KtoPomozeSlovensku dostane reklamný čas, ktorý VÚB banka pôvodne nakúpila pre svoje reklamné kampane. Zároveň tak aj možnosť osloviť čo najširšiu verejnosť, aby sa k iniciatíve pripojila.

VÚB ako prvá na Slovensku podporila zdravotné inštitúcie, ktoré bojujú so zvládnutím epidémie nového koronavírusu. Zareagovala promptne a Univerzitnej nemocnici v Bratislave darovala prístroje na umelú pľúcnu ventiláciu v hodnote 84-tisíc eur. Následne sa banka pridala k iniciatíve #KtoPomozeSlovensku a venovala jej ďalších 40-tisíc eur na ďalšie  zdravotnícke zariadenia. 

Kto pomôže Slovensku spot

Vďaka podpore priateľov ako VÚB banka, Juraj Johanides, tím Seesame a mnohým ďalším máme tento spot. Nepoužili sme naň ani cent z darovaných peňazí. Vznikol naozaj veľmi rýchlo a máme z neho veľkú radosť. Pomôžte nám ho dostať k čo najväčšiemu počtu ľudí zdieľaním. Pridajte sa aj medzi našich darcov na www.ktopomozeslovensku.sk. Každé euro sa počíta. Ďakujeme ❤

Gepostet von Kto pomôže Slovensku am Dienstag, 24. März 2020

To, čo momentálne zdravotnícke zariadenia potrebujú najviac, je čas a peniaze, aby sa mohli dostatočne pripraviť na náročnú situáciu, ktorá ich čaká. VÚB banka preto platforme #KtoPomozeSlovensku daruje okrem finančného príspevku práve svoj čas. A to reklamný čas, ktorý bol nakúpený pre televíznu reklamu banky,“ hovorí Martina Hrivnáková, riaditeľka korporátnej a marketingovej komunikácie VÚB banky a dodáva,“ veríme, že aj takýmto, na Slovensku zatiaľ netradičným spôsobom, pomôžeme zbierke. Chceme, aby sa dostala do čo najširšieho povedomia verejnosti, oslovila aj ďalšie spoločnosti a spolu sme tak pomohli lekárom zvládnuť ich ťažkú úlohu.” 

Vážení klienti, pripravili sme pre vás špeciálnu informačnú knižnicu s dôležitými témami a otázkami, ktoré by sa vám v…

Gepostet von VÚB banka am Donnerstag, 19. März 2020

Televízny spot, ktorý vyzýva na podporu projektu nahovorili známe tváre. Diváci ho uvidia od stredy 25. marca. Je to vôbec prvýkrát, kedy firma na Slovensku venovala komerčný priestor na charitatívne účely. Hlavným posolstvom televíznej kampane je finančná zbierka na pomoc slovenským zdravotníckym zariadeniam v čase pandémie koronavírusu.

#KtoPomozeSlovensku pomáha zdravotníckym zariadeniam zvládnuť pandémiu cez prehľadný systém financovania a zabezpečenia materiálnej pomoci pre nemocnice, domovy sociálnych služieb, aj služby pre zraniteľné skupiny ľudí. Zapojiť sa môže každý, kto sa chce a vie. Z prostriedkov zbierky bude možné poskytnúť nevyhnutné vybavenie viacerým zdravotníckym zariadeniam, ktoré sa momentálne pripravujú na náročnú situáciu.

Zdroje: TS, VÚB

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech