Obľúbený reťazec na Slovensku spustí predaj čapovanej drogérie

  • O čapovanú drogériu má záujem čoraz viac ľudí
  • V slovenských mestách preto pribúda stále viac predajní špecializujúcich sa na tento druh sortimentu
  • K trendu sa pridáva aj Kaufland Slovensko
Tierra Verde, JumpStory
  • O čapovanú drogériu má záujem čoraz viac ľudí
  • V slovenských mestách preto pribúda stále viac predajní špecializujúcich sa na tento druh sortimentu
  • K trendu sa pridáva aj Kaufland Slovensko

V mestách po celom Slovensku vyrastá čoraz viac obchodov odkiaľ si odnesieš nákup aj bez zbytočných jednorazových obalov. Trend, kedy si ľudia zo supermarketov brali desiatky igelitových tašiek, pretože boli zadarmo, je za nami. Uvedomuje si to stále viac ľudí, ale aj veľkých reťazcov.

zdroj: JumpStory

Niektoré reťazce sa dokonca zaviazali k ukončeniu predaja jednorazových plastových výrobkov. Svoj novoročný “ sľub dodržal napríklad Lidl či Kaufland, ktorý zároveň oznámil, že do svojej ponuky zaradí aj čapovanú drogériu. 

Neustále sa snažíme hľadať možnosti, ako prispieť k ochrane životného prostredia a vzdelávať v tomto aj našich zákazníkov. Rozšírenie sortimentu o čapovanú drogériu je jeden z takýchto spôsobov. Výrobky Tierra Verde predstavujú nielen udržateľný prístup k životnému prostrediu pri nakupovaní, ale majú aj nezávislý certifikát Eco Garantie, ktorý zaručuje, že boli dodržané prísne ekologické normy a výrobky obsahujú výlučne zložky prírodného pôvodu,” vyjadrila sa pre Startitup hovorkyňa spoločnosti Kaufland Slovensko Lucia Langová.

Capovana drogeria Tierra Verde v Metro! PS: Nie je to uplne ZW, pretoze si mozete nacapovat len do flasi od predtym zakupenych produktov vyrobcu, ale stale lepsie ako nic. Je to take semi Zero Waste…

Gepostet von Martin Drozd am Sonntag, 16. Juni 2019

Prvý predaj čapovanej drogérie bude spustený na jar 2020 v predajni Kaufland na Trnavskej ceste v Bratislave.  Zákazníci budú mať možnosť si do predurčených nádob načapovať univerzálny čistič domácnosti, plákadlo bielizne, prací gél alebo prostriedok na umývanie riadu,” dopĺňa Langová.

Ako to v pre­dajni fun­guje? Po­dobne, ako keď si chceš na­ča­po­vať víno vo vi­nár­stve. Prí­deš s vlast­nou fľa­šou alebo iným oba­lom alebo si ho za­kú­piš v pre­dajni a na­ča­pu­ješ si doň mydlá, pra­cie pros­triedky či sa­po­náty. Obal, ktorý si po­u­žil, zre­cyk­lu­ješ tak, že si ho pri­ne­sieš aj na­bu­dúce. Vý­ho­dou je tiež to, že si kú­piš len také množ­stvo vý­robku, ktoré sku­točne spot­re­bu­ješ.

Obchody s čapovanou drogériou už nájdeš po celom Slovensku. Čapovanú drogériu dostaneš napríklad aj vo vybraných predajniach dm drogerie markt či v potravinách Yeme.

Čítaj viac TU>>V prevádzkach dm drogerie markt si už načapuješ drogériu. Pridáva sa aj veľkoobchod METRO

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK