Obrovské prekvapenie: Netflix je oddnes dostupný na Slovensku!

  • Populárna americká služba Netflix oddnes funguje aj na Slovensku!
maxresdefault
  • Populárna americká služba Netflix oddnes funguje aj na Slovensku!

fresh

Je to obrovská zhoda okolností, že len niekoľko hodín po tom, čo som si pýtal príchod amerického giganta na náš trh, bola moja túžba vyslyšaná. Keď som sa dočítal na jednom českom webe informáciu, že Netflix je dostupný u našich susedov, rozhodol som sa skúsiť šťastie. A ono to funguje!

Zaregistroval som sa skutočne rýchlo, použil som na predplatné slovenskú kreditnú kartu a v priebehu pár minút mám dostupnú plnú knižnicu filmov a seriálov. K dispozícií sú tri predplatené programy:

Screen Shot 2016-01-07 at 09.10.02

Netflix je k dispozicií na mobiloch, tabletoch, desktopoch, herných konzolách, Apple TV aj Smart TV, prakticky všetko, na čo si spomenieš. Prvých 30 dní po registrácií je služba k dispozícií zadarmo.

Je to prekvapenie, keďže pôvodne sa odhadoval príchod americkej spoločnosti na slovenský trh až na záver roka 2016. Tých, čo však preferujú programy v slovenčine musím sklamať. Náhodne som vybral tri extrémne známe a populárne filmy a žiadny z nich neponúkal audio alebo titulky v slovenčine. K dispozícií sú poväčšine v angličtine, španielčine, francúzštine a nemčine. Uvidíme, či sa to časom zmení a či sa Netflix dohodne aj na licenciach pre lokálnu tvorbu. V minulosti to bolo štandardom a dá sa to očakávať aj na Slovensku.

UPDATE: Spoločnosť túto informáciu zverejnila aj na svojej oficiálnej stránke. Netflix je oddnes dostupný celosvetovo!

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech