Odložte zošity z priečinkov áut, je tu VEZMA

  • Mobilná GPS aplikácia a cloud riešenie umožňujúca veľmi jednoduchý, no zároveň prepracovaný monitoring vozového parku a vodičov, to je Vezma.
image_1400752528.jpeg
  • Mobilná GPS aplikácia a cloud riešenie umožňujúca veľmi jednoduchý, no zároveň prepracovaný monitoring vozového parku a vodičov, to je Vezma.

 

Ide o intuitívnu službu, ktorá automaticky zaznamenáva vaše umiestnenie, prejdené kilometre, čas cesty, náklady a spotrebu PHM. Zbiera informácie o polohe, rýchlosti a prejdenej vzdialenosti, ktoré cez internetové pripojenie (mobilný internet alebo Wi-fi) v reálnom čase prenáša do účtu používateľa a dispečera na web. Obaja tak majú prístup k záznamom o jazdách – prejdených kilometroch, trvaní cesty, trase a ďalším dátam prostredníctvom internetového prehliadača.

Dispečerské admin rozhranie umožňuje jednoduchú aktiváciu a deaktiváciu používateľov a centrálnu správu vozidiel. Prístup k cestovným údajom používateľov, ich umiestnenie, počet odpracovaných hodín a tvorbu zostáv. Aplikácia je vhodná najmä pre taxi služby, obchodných cestujúcich, realitných maklérov, logistické spoločnosti, doručovacie firmy a pod.

 

 

Stačia len 3 jednoduché kroky a ste v hre:

– nainštalujte aplikáciu a vytvorte si používateľské konto,

– spustite aplikáciu a zaznamenajte jazdu,

– preneste všetky dáta do svojho konta online.

 

Vaše cesty môžete označiť štítkami napr. podľa účelu (súkromné, obchodné… ). Cesty možno zdieľať cez SMS, e-mail alebo sociálne siete, vďaka čomu môže ktokoľvek vidieť vašu aktuálnu polohu.

Všetky záznamy sa ukladajú online, vďaka čomu máte prístup k dátam odkiaľkoľvek, kedykoľvek a na akomkoľvek zariadení – smartfóne, tablete, PC alebo notebooku. Údaje sú aktuálne, bezpečne zálohované a vždy k dispozícii pre jednoduchú editáciu, tlač a podávanie reportov. Aplikácia umožňuje generovať mesačné výkazy vo formáte Word, Excel, zostavy vo formáte GPX, KML, CSV.

 

 

Túto aplikáciu vyvinula slovenská spoločnosť Work In Field, ktorá sa zaoberá vývojom mobilných GPS aplikácií využívajúcich moderné cloudové a databázové technológie. Firma Spoločnosť Work In Field založili Richard Voda na pozícii CEO a Michal Dobrodenka ako CTO v roku 2011 v Bratislave. Obaja sú na čele firmy doteraz.

Aplikáciu Vezma v súčastnosti používa už viac ako 100 000 používateľov vo viac než 100 krajinách sveta. Je k dispozícii na iOS, Android, WP8, BlackBerry 10 v angličtine, nemčine, španielčine a ďalších 13 jazykoch.

 

Zdroj: vezma.com, hdwallpapers.in

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech