Outlet pri Voderadoch je v bankrote. Investorov výpredajové centrum neláka

  • Najväčšie outletové centrum na Slovensku sa borí s veľkými problémami
outletvoderady-770x404
Outlet Voderady
  • Najväčšie outletové centrum na Slovensku sa borí s veľkými problémami

ONE Fashion Outlet vo Voderadoch je prvým outletovým centrom na Slovensku, no vyzerá to zatiaľ tak, že svetlá budúcnosť ho nečaká. Komplex mal finančné problémy aj v minulosti a tie pokračujú aj teraz. 

Firma, ktorá za centrom stojí požiadala Okresný súd Bratislava I o vyhlásenie konkurzu. „Súd začína konkurzné konanie voči dlžníkovi One Fashion Outlet 1,“ uvádza súd vo svojom vestníku.

Ako informuje portál etrend.sk, firma mala problémy už aj v minulosti a požiadala o reštrukturalizáciu. Veritelia tak dali majiteľovi centra ďalšiu šancu a v roku 2017 schválili ozdravný plán. Centrum dostalo 1 a pol roka na to aby našlo nového investora. Stanovená doba prešla, ale investor sa nenašiel. To bol aj dôvod, prečo teraz firma požiadala o vyhlásenie konkurzu.

Najväčší slovenský outlet sa nachádza v trnavskom regióne a je vzdialený 1500 m od zjazdu na Voderady z diaľnice D1. Návštevníci ONE Fashion Outlet Voderady môžu využiť pravidelné autobusové spoje z Trnavy, ktorým sa odvezú z autobusovej zástavky pri železničnej stanici v Trnave s piatimi medzizastávkami priamo do outletu za približne 20 minút. Centrum je vzdialené od Trnavy len 10 minút jazdy autom a 20 minút jazdy z Bratislavy.

zdroj: www.interez,sk

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK