Premakaná aplikácia búra sexuálne tabu. Medzi fanúšikmi startupu je aj Emma Watson!

  • Skupina žien zo startupu OMGYES sa rozhodla zbúrať sexuálne tabu a priniesli aplikáciu, ktorá technickým spracovaním predčí 99% aplikácií na trhu.
14429639985_b8d8a79a0d_o
  • Skupina žien zo startupu OMGYES sa rozhodla zbúrať sexuálne tabu a priniesli aplikáciu, ktorá technickým spracovaním predčí 99% aplikácií na trhu.

Tieto ženy mali už plné zuby toho, ako sa sex vo svete démonizuje a uspokojenie ženy sa stále považuje za niečo, o čom sa má mlčať. Urobili prieskum medzi 2000 ženami vo veku 18 až 95 rokov a dali dokopy vzdelávací program, aký nemá obdoby. Systém je tak prepracovaný, že si ho zamilovala i samotná herečka Emma Watson, ktorá ho odporučila všetkým svojim fanúšikom.

Výnimočnou stránkou programu je real-time feedback, ktorý pri inštruktážnych videách dostávaš. Jednoducho sa na svojom mobile či tablete snažíš správne dotýkať ženy na videu a aplikácia vyhodnotí, nakoľko to robíš správne.

„Potrebujeme prestať ignorovať túto tému a vytiahnuť ju z tmavých kútov internetu,“ tvrdia tvorcovia. Na stránke nájdeš 12 techník, pričom to, ako na ne reagujú jednotlivé ženy, je veľmi individuálne. Zaujímavosťou je, že zo 40 tisíc zaregistrovaných používateľov tvoria až polovicu ženy. Je to aj preto, že program nie je zďaleka vyslovene určený pre mužov, žena ho môže využívať aj sama, pre svoje vlastné potešenie.

Tvorcovia veria, že skutočne priniesli niečo, čo na internete doposiaľ chýbalo. „Na internete sa môžete naučiť nový jazyk, hrať na hudobný nástroj, či dokonca vyštudovať vysokú školu. Je čas priniesť vzdelávací program aj na to, ako uspokojiť ženu.“

Program stojí jednorazovo 29 EUR a ak ťa zaujal, objednať si ho môžeš na tomto odkaze. 

omgyes

foto: omgyes

Možno je na čase konečne sa prestať pozerať na sex cez prsty a brať ho ako bežnú súčasť našich životov. A keď aplikáciu vychvaľuje „feministka“ Emma Watson, tak sme práve zrejme narazili na niečo, čo má obrovský potenciál toto tabu zlomiť.

Aspoň vidíš, že na trhu so startupmi a aplikáciami stále existujú medzery. Stačí možno len zlomiť niektoré zastarané spôsoby.

Zdroj: dailymail.co.uk, titulná foto: flickr

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech