Pri rozbiehaní biznisu na Slovensku môžeš konečne dostať niečo zadarmo a ušetriť aj tisíce eur

  • Je jedno či si dizajnér, konštruktér, projektant, alebo programátor
  • Spoločnosť GM System ponúka všetkým šikovným ľuďom jeden z najlepších CAD systémov zadarmo
  • Ročne tak ušetríš viac ako 3-tisíc eur
popppp
facebook.com/LuxionKeyShot
  • Je jedno či si dizajnér, konštruktér, projektant, alebo programátor
  • Spoločnosť GM System ponúka všetkým šikovným ľuďom jeden z najlepších CAD systémov zadarmo
  • Ročne tak ušetríš viac ako 3-tisíc eur

Rozbehnúť vlastný biznis nie je ani v dnešnej dobe prechádzka ružovou záhradou. V začiatkoch sa človek stretne s množstvom problémov, kvôli ktorým často počiatočný podnikateľský zápal rýchlo vyprchá.

Aj tí najúspešnejší vo svojom odbore museli v začiatkoch čeliť obmedzenému rozpočtu, ktorý zaťažovali kľúčové faktory ako nákup hardvéru, prenájom priestorov, mzdy a mnohé iné.

Na Slovensku máme množstvo mladých spoločností, šikovných dizajnérov, konštruktérov, projektantov či programátorov, ktorí majú všetky predpoklady na to, aby prerazili na trhu so svojimi inovatívnymi  nápadmi. Často by im pritom stačila len malá podpora a ich biznis, či nápad by mal šancu dostať úplné iné rozmery.

Vie to aj úspešná firma GM System, ktorá sa rozhodla spolu s ich partnerom Siemens podporiť talenty v oblasti architektúry, dizajnu a všetkých tých, ktorí k svojej práci využívajú CAD systémy. O tých je všeobecne známe, že ide o finančne náročnú položku, ktorú si nemôže dovoliť úplne každý.

GM System chce preto všetkým záujemcom darovať najvyššiu radu CAD Systému Solid Edge Premium, ktorého súčasťou je aj KeyShot. Celková hodnota ročného predplatného je až 3.620 € na 1 až 3 roky úplne zdarma. Licencia bude poskytnutá každému CAD pracovisku v spoločnosti na rok a to bez poplatkov. Po roku je možné licenciu, pri splnených podmienkach znovu obnoviť.

Podmienky sú jednoduché

  • Musíte byť firma, respektíve mať živnosť, ktorá je spojená s designom, návrhom, konštrukciou alebo výrobou
  • Spoločnosť nesmie byť staršia ako 3 roky
  • Ročný obrat spoločnosti nesmie prekročiť zhruba 810.300 €

„V GM System sme sa rozhodli ponúknuť v spolupráci zo spoločnosťou Siemens takúto unikátnu možnosť, keďže vieme že v dnešnej dobe je digitalizácia nevyhnutnosť, no pre firmu v začiatkoch to môže byť finančne neúnosné. Takto bude mať startup možnosť zefektívniť svoju produktivitu a nezaťažovať sa v prvých rokoch výdavkami na softvér, prípadne hľadať lacné a nekvalitné alternatívy,“ hovorí Matej Martišík z GM System.

Čo považujete za najväčšie benefity Solid Edge? Ako môže pomôcť začínajúcim podnikateľom?

„Solid Edge má množstvo výhod. Okrem iného je to veľká miera asociativity a prepojenia medzi modulmi. Synchrónna technológia umožňuje rýchlu úpravu modelov od dodávateľov. Je to veľmi komplexný systém pomocou ktorého môžete pracovať s návrhom 3D modelov, konštrukciou jednoduchých dielov a zostáv,“ hovorí Matej Martišík z GM System.

Nájdeš tu však aj funkcie na modelovanie plechových dielov, ťahanie káblov a potrubí, modelovanie rámových konštrukcií, moduly pre podporu 3D tlačenia, fotorealistické vizualizýcie pomocou KeyShot a mnohé iné.

Odporučili by ste všetkým, ktorí by chceli začať s 3D vizualizáciou prácu s KeyShot?

„Samozrejme, odporučil. KeyShot patrí k jedným s najlepších nástrojov pre fotorealistické vizualizácie na svete. Je veľmi rýchli a dokáže zobrazovať náhľady v reálnom čase. V kombinácii zo Solid Edge-om umožňuje asociatívnu prácu s 3D modelom. To znamená, že keď spravíte zmenu na modeli v Solid Edge, zmena sa prejaví hneď v KeyShote,“ dodáva Matej Martišík z GM System.

Navyše modely vyrendrované cez KeyShot sú na nerozoznanie od reality. Používajú ho významné automobilky, dizajnéri, architekti, návrhári šperkov a výrobcovia širokého spektra produktov pred uvedením na trh alebo pri ponukách zákazníkom. Teraz máš jedinečnú možnosť využiť službu GM System a začať s 3D modelovaním, vizualizáciou a výrobou s ktorou môžeš preraziť na trhu.

Pomoc z rúk profesionálov

GM System je partnerom spoločnosti Siemens pre softvérové riešenia v oblasti CAD, CAM a CAE technológií. V portfóliu majú hneď niekoľko produktov z týchto oblastí. Obrátiť sa na nich môžeš aj v oblasti technickej podpory ako aj keď hľadáš služby v rôznych oblastiach ako je napríklad vyhotovovanie postprocesorov pre CNC stroje.

Článok vznikol v spolupráci s GM System.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech