Pripravil som ti kvalitné zdroje fotiek: Aby si už nemusel listovať odpad!

  • Dobré stock fotky sú už prakticky raritou. S vidinou drobných vo vrecku sa na trh dostalo strašne veľa amatérov. Vybral som ti teda zdroje, ktoré ešte stoja za to.
image_1445248001.jpeg
  • Dobré stock fotky sú už prakticky raritou. S vidinou drobných vo vrecku sa na trh dostalo strašne veľa amatérov. Vybral som ti teda zdroje, ktoré ešte stoja za to.

 

Nájsť zdroj kvalitných fotiek pre biznis môže byť kruté utrpenie. Mnoho ľudí ich vyslovene nenávidí a pohŕda nimi. A ani sa nečudujem, to, čo dokážu dať ľudia do fotobanky, nad tým sa neraz zastavuje rozum. Napríklad ako tento sympatický pán. Takáto fotka zaručene predá každý produkt a nehovor že nie..

 

 

Fotky žien so slúchadlami s mikrofónom v kancelárií, pričom si držia svoju mikrofónovú tyčku. Potom kancelárska zostava vo formácií, ako pri sťahovaní lastovičiek. Usmiati ľudia na firemných poradách (lebo všetci brutálne milujeme tímovú prácu a porady). Ak si podobné fotky nevidel brontoziliónkrát, tak ani raz.

 

Keď sa preklikám všetkým tým „odpadom“, na jednej strane sú amatérske nezmysly pochybnej kvality a s takým rozlíšením, že by som lepšiu fotku urobil kalkulačkou. Na druhej strane sú potom dobré fotky za sumu, za ktorú som schopný založiť si rodinu. 

 

Ďaľší skvelý príklad prirodzenej fotky 

 

Ale stock fotky nemusia byť len utrpením. Stále sa dá nájsť kvalita za rozumnú cenu. Nebolo to ľahké, dalo to zabrať, no predsa som napokon našiel niekoľko zdrojov, ktoré sú fakt super a dosť pravdepodobne tam nájdeš to, čo hľadáš.

 

Toto sú zdroje stock fotiek, ktoré používam a za ktoré môžem dať ruku do ohňa. Ak niečo potrebuješ, nájdeš to tu:

 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech