Prizeo už aj s Dominikou Cibulkovou

  • Známy anglicko-slovenský startup Prizeo, ktorý spája celebrity a ich fanúšikov, začína byť aktívny už aj na Slovensku. Medzi prvé lastovičky patrí kampaň so známou tenistkou Dominikou Cibulkovou.
image_1412805400.png
  • Známy anglicko-slovenský startup Prizeo, ktorý spája celebrity a ich fanúšikov, začína byť aktívny už aj na Slovensku. Medzi prvé lastovičky patrí kampaň so známou tenistkou Dominikou Cibulkovou.

 

Z časti slovenské (CTO Andrej Pančík) Prizeo je webová platforma, prostredníctvom ktorej majú fanúšikovia možnosť stretnúť sa so svojimi „celebritnými“ idolmi. Prizeo má však charitatívny účel, čo dáva projektu úplne iný rozmer. Zmyslom teda nie je len možnosť stretnutia fanúšikov s rôznymi známymi osobnosťami, ale hlavne prispieť na dobročinné účely.

Ako to funguje si môžeme priblížiť priamo na Dominikinej kampani:

Každá celebrita venuje do svojej kampane niečo hodnotné pre svojich fanúšikov – (VIP koncertné lístky, súkromná párty, natočenie video klipu alebo photoshoot s fešnou modelkou). Fanúšikovia sa potom môžu zapojiť do losovania o túto cenu, stačí aby prispeli sumou 5 Euro alebo viacej. Zo všetkých donorov bude po ukončení kampane vybratý výherca, ktorý dostane sľúbenú odmenu.

Dominika dala do kampane ozaj atraktívnu cenu. „Jedného z vás vezmem za odmenu na Australian Open! To je predsa dostatočná motivácia, nie?   Postarajte sa o starkých, aby mohli prežiť starobu tam, kde sa cítia najlepšie – doma. Stačí, ak prispejete ľubovoľnou čiastkou od 5 EUR a ste zaradený do súťaže. Čím viac prispejete, tým väčšia je šanca, že poletíte k protinožcom do Melbourne a zažijete atmosféru Grand Slamu na vlastnej koži“, hovorí Dominika na stránke. Pre fanúšika tenisu celkom lákavá ponuka, čo hovoríte?

Dominika sa rozhodla prispieť na LIENKU POMOCI, čo je organizácia na rozvoj terenných a mobilných ambulantných služieb pre seniorov. LIENKA POMOCI skvalitňuje služby, ktoré pomáhajú seniorom stráviť starobu v domácom prostredí. 

 Okrem našej Dominiky nájdete na Prizeo kopu svetových celebrít ako ENRIQUE IGLESIAS, ZAC EFRON alebo MILEY CYRUS.

Ak je možnosť zo strany Startitup aspoň takto prispieť k peknej myšlienke, pričom sa jedná ešte aj o startup, vždy tak radi urobíme. Zároveň dúfame, že takýchto kampaní bude na Slovensku stále viacej. Do konca kampane ostáva už len 22 dní, tak poďme na to!

 

 Zdroj: Prizeo.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech