Projekt, ktorý mapuje autoservisy z celého Slovenska

  • Ambiciózny project z východného Slovenska centralizuje autoservisy a dopyty po opravách na jednom mieste.
image_1410349441.jpeg
  • Ambiciózny project z východného Slovenska centralizuje autoservisy a dopyty po opravách na jednom mieste.

 

Projekt SERVISUJTO.SK je pre všetkých, ktorí privítajú možnosť zadávania dopytu na opravu/úpravu vozidla. Systém automaticky rozosiela dopyty vyhovujúcim servisom na základe presne definovanej kategórie služieb a inteligentnej geolokácie.  Prečo nedostať odhadovanú sumu opravy od viacerých servisov na raz a urobiť si tak prehľad o očakávaných nákladoch?

 

Portál jednoducho vysvetľuje aj toto krátke propagačné video:

 

 

 

Autoservisy si môžu na portáli SERVISUJTO.SK bezplatne vytvoriť prehľadný profil s fotografiami, otváracími hodinami, mapkou a kategoriami služieb, ktoré poskytujú. Každý profil ma unikátnu adresu v tvare www.servisujto.sk/nazovservisu.

Myšlienka portálu je jednoduchá. Ak máte akýkoľvek problém s vaším vozidlom, stačí sa zaregistrovať, zadať dopyt a pohodlne čakať na emailovú notifikáciu o nových ponukách od servisov.

 

SERVISUJTO.SK poskytuje svoje služby ako zákazníkom, tak aj servisom úplne zadarmo!  Servisy tak môžu bezplatne získať nových zákazníkov, ale i stať sa súčasťou veľkého zoznamu servisov z celého Slovenska v prehľadnom katalógu zobrazujúcom servisy na interaktívnej mape.

 

Ak máte vášho štvorkolesového miláčika v poriadku, vediete si prehľadnú evidenciu o jeho stave v servisnej knižke. Tá vám automatický zrátava všetky náklady spojené s opravou a údržbou. Túto servisnú knižku si v prípade potreby môžete uložiť ako PDF format, alebo rovno vytlačiť a použiť ako skvelý prehľadný dokument o servisných úkonoch napríklad pri predaji vozidla. Máte vozový park? Žiaden problém. Do vášho profilu si možete pridať neobmedzený počet vozidiel.

 

 

 

Zdroj: SERVISUJTO.SK

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech