Prvý bratislavský Starbucks otvoria už za mesiac

  • Hovorí sa o tom nahlas už niekoľko mesiacov, no dnes to môžme považovať za reálne.
Screen Shot 2016-04-29 at 19.11.12
  • Hovorí sa o tom nahlas už niekoľko mesiacov, no dnes to môžme považovať za reálne.

Po tom, čo Starbucks vypísal niekoľko voľných pracovných miest v Bratislave bolo prakticky jasné, že čoskoro sa amerického kaviarenského giganta dočkáme aj u nás. A je to bližšie, než sa mohlo zdať. Podľa neoficiálnych informácií otvorí Starbucks svoju prvú pobočku v Auparku a to už 31.mája, čo súhlasí s informáciami, ktoré sme pre vás vypátrali pred mesiacom – že prvú pobočku otvoria práve v Auparku a to ešte pred začiatkom leta. Nasledovať by mali Eurovea a Centrál.

Čo môžeme od Starbucksu očakávať? Hoci najväčšia nevôla sa objavila v kaviarenskej komunite, myslím si, že práve kvalitné slovenské kávy sú najviac ohrozené. Starbucks naopak zacieli na úplne iný typ klienta – mladých ľudí, prevažné dievčatá, ktoré doposiaľ pili kávu v „bežných“ kaviarňach, resp. vôbec. Osobne očakávam, že sa vytvorí podobný hype, ako je na základných školách okolo Bubbleology.

ABC_frappuccino_fan_favorites_1_sk_150604_12x5_1600

Na druhú stranu, na Starbucksoch, ktoré som navštívil, som ocenil najmä ich pohodovú atmosféru, ako stvorenú na prácu „v teréne“. Nemyslím si však, že v prípade Auparku či iných nákupných centier, kde Starbucks plánuje otvoriť ďalšie dve pobočky, dočkám. Možno budem milo prekvapený, no viac by som sa tešil na nejakú príjemnú prevádzku v Starom Meste.

A čo ty? Tešíš sa na Starbucks šialenstvo a plný Instagram pohárov?

zdroj fotografií: abcnews.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech