Sitehero: webstránka pomocou pár klikov

  • Rozbiehate projekt a uvažujete nad vlastným webom? Neviete však programovať a veľké redakčné systémy sú pre vás príliš komplikované? Sitehero ponúka možnosť vytvoriť jednoduchú webstránku len pomocou pár klikov.
image_1407154851.png
  • Rozbiehate projekt a uvažujete nad vlastným webom? Neviete však programovať a veľké redakčné systémy sú pre vás príliš komplikované? Sitehero ponúka možnosť vytvoriť jednoduchú webstránku len pomocou pár klikov.

Pre koho je Site HERO

 Sitehero.sk je určený predovšetkým pre tých, ktorí sa prezentujú vizuálne ako aj pre tých, ktorí obľubujú jednoduchosť a prehľadnosť. Napr.:

 – absolvent školy, hľadajúci možnosti, ako sa vhodne odprezentovať v online svete.

– tvorivý človek, ktorý chce vlastnú stránku, ale nepotrebuje nič zložité a prezentuje sa skôr vizuálne, mladá šperkárka, maliar, umelecký kováč, babička vyrábajúca pletené svetre…

– malá firma (živnostník), pre ktorého je zložitá webová stránka skôr príťažou

 

Rýchlo, ľahko, jednoducho

 Zabudnite na komplikovanú štruktúru a nekonečné množstvo kódu. Už 3 slajdy stačia na to, aby ste sa odprezentovali celému svetu.

 

1. slajd vás predstaví

 

 

Tu získa potenciálny klient o vás prvý dojem, tak si dajte záležať. Napíšte o sebe krátke info. Popíšte čomu sa venujete, čo ponúkate, prípadne aké úspechy máte za sebou.

 2. slajd predstaví vašu prácu

 

 Prehľadná galéria poskytuje skvelý priestor na vizuálne predstavenie vášho portfólia. Pridajte obrázky svojich produktov, alebo referencie na hotové zákazky.

 

3. slajd umožní ľuďom kontaktovať vás

 

 Táto časť stránky je určená pre vaše kontakty. Však načo by ste sa prezentovali, keby vás ľudia nemali ako osloviť :) Okrem adresy, e-mailu, či telefónneho čísla môžte pridať aj odkazy na svoje sociálne siete. Nechýba ani jednoduchý kontaktný formulár, z ktorého správy budú prúdiť priamo do vašej e-mailovej schránky.

 

Každá stránka je originál

 Aj keď základná štruktúra je rovnaká (3 slajdy), úpravy vzhľadu sú široké. Je možné upravovať jednotlivo obsah a pozadie každej stránky. Môžte meniť obrázok pozadia, vkladať text či obrázky na jednotlivé stránky, upravovať formát textu. Vytvoríte si tak originálnu vizitku, ktorá vám môže priniesť  mnoho nových kontaktov.

 

Pod pokrievkou

 Technicky tvorbu samotnej stránky zastrešuje synapso.sk. Stránky užívateľov sú zverejnené na subdoménach samotného sitehero.sk, teda môžete mať niečo ako “vasastranka.sitehero.sk”. V prípade záujmu je však možné preniesť si svoj web na vlastnú doménu, stačí kontaktovať prevádzkovateľa sitehero.sk. Zatiaľ funguje v BETA verzii, ktorá je však plne funkčná. Vytvorte si web so Site HERO v BETA verzii a zostaňte užívateľom zadarmo navždy. Po ukončení verzie BETA budú noví užívatelia spoplatňovaní.

 

 zdroj: sitehero.sk

Najnovšie videá

Teraz najčítanejšie

Aktuálne čítajú

Trendové videá