Slovnaft ľuďom odporúča „Doggy Style“. Predstavuje profesionálnu kúpelňu pre psy

  • Vyskúšal si už niekedy Doggy Style? pýta sa vo svojej najnovšej kampani Slovnaft
  • Týmto spôsobom promuje umývarku pre psy
  • Za kreatívnym konceptom stojí reklamná agentúra Elite Solutions
Youtube Slovnaft
  • Vyskúšal si už niekedy Doggy Style? pýta sa vo svojej najnovšej kampani Slovnaft
  • Týmto spôsobom promuje umývarku pre psy
  • Za kreatívnym konceptom stojí reklamná agentúra Elite Solutions

Slovnaft nasadil kampaň, ktorá je síce primárne cielená na psíčkarov, no určite zaujme aj tých, ktorí doma žiadneho štvornohého miláčika nemajú. A to aj vďaka svojmu reklamnému textu. Prostredníctvom spotu či vizuálov totiž ľudí  láka, aby vyskúšali ich Doggy Style. Ide pritom o umývarku pre psy, ktorú nájdeš priamo na čerpacej stanici.

zdroj: Slovnaft

„Nenoste si blato domov a umyte radšej vášho psa pohodlne v profesionálnej kúpeľni Dogwash, ktorú nájdete na našej servisnej stanici na Prístavnej v Bratislave,” píše na svojom webe Slovnaft.

Značka zároveň odhalila aj krátke video, ktoré ti krok po kroku ukáže, aké je používanie Dogwash jednoduché a v neposlednom rade oveľa pohodlnejšie ako kúpanie domáceho miláčika vo vani.

„DogWash je služba, pri ktorej sme v kampani stavili na to, že ukážeme psíkov s penovými účesmi. Doggy style sedel textovo dokonale. Áno, napadol nás aj druhý význam, no nebol dôvod to riešiť. Dnes by ste dvojzmysel vedeli nájsť pomaly vo všetkom. Komenty na sociálnych sieťach nás fakt bavili. Niekto v tom videl Snoop Dogga, iný hotové porno, ďalšiemu Štúrovcovi tam vadili anglikanizmy. Každý si tam nájde to svoje. Ale určite nás teší záujem a veríme, že kopec psíkov si nakoniec užije super kúpeľ,“ opisuje Slavomír Artim z tvorcovskej agentúry kampane Elite Solutions.

 

Ako to celé funguje?

Ak chceš svojho miláčika vykúpať na čepracej stanici Slovnaft, v prvom rade musíš zájsť za obsluhou. U nej si môžeš zakúpiť žetón, ktorý stojí 1,50 eura. V tejto cene budeš mať predplatený čas umývania na 2 minúty. S autom môžeš zaparkovať priamo pri umývarni, kde je graficky znázornenené parkovacie miesto s nápisom „Dog Friendly Parking“.

Medzi zásadné výhody Dogwash radí Slovnaft napríklad špeciálne vyvinuté prípravky pre ošetrenie psej srsti či praktický sušič.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK