Snapchat predstavil veľké novinky: Svoje fotky a videá môžeš teraz ukladať priamo v aplikácií

Zuzana Golecová, thinkapple.sk / 8. júla 2016 / Tech a inovácie

Snapchat má stále viac a viac užívateľov a fanúšikov. Zachytávame ním každodenné momenty a zdieľame ich so svojimi priateľmi a rodinou. Preto nie je prekvapením, že sa snaží stále zlepšovať funkcie. Najnovšou aktualizáciou má byť nová funkcia nazývaná „Memories“, teda spomienky, ktorá umožní ukladanie snapchatov a stories bez toho, aby si musel screenshotovať alebo robiť fotku na dvakrát.

Funkcia Memories ti umožní urobiť snapchat, uložiť ho ako spomienku a použiť ho opäť vo svojom príbehu neskôr. Tie snapchaty, ktoré boli použité ako story a boli vybraté zo spomienok, budú mať iný rám, aby bolo vidno, že tie snapchaty sú už staršie.

Keďže Snapchat predpokladá, že týchto ‘spomienok’ budú mať užívatelia veľa, uľahčí im ich vyhľadávanie pomocou kľúčových slov. Novinkou je tiež funkcia My eyes only (vo voľnom preklade – len pre moje oči). Už z názvu vyplýva, že ide o funkciu, ktorá umožní, aby snapchaty boli viditeľné len pre teba.

screen-shot-2016-07-06-at-11-14-34-am

Snapchat informoval, že aktualizácia nebude dostupná hneď pre všetkých a sami musíme ustriehnuť, kedy bude možné Snapchat aktualizovať.

thinkApple_banner

zdroj: thinkapple.sk, zdroj fotografií: 9to5mac.com, zdroj titulnej fotografie: hypetrak.com

Pridať komentár (0)