SportPass hľadá CTO, vďaka ktorému získa investíciu!

  • SportPass je webová aplikácia, ktorá umožňuje zadávať voľné miesta na aktivity, ktoré si potom športovci môžu kúpiť cez mobilnú aplikáciu.
image_1414089835.jpeg
  • SportPass je webová aplikácia, ktorá umožňuje zadávať voľné miesta na aktivity, ktoré si potom športovci môžu kúpiť cez mobilnú aplikáciu.

 

SportPass: Chceme zmeniť rezervovanie športových aktivít
Na každom trhu, či už väčšom alebo malom existuje určité množstvo ponúk a dopytu, ktoré ovplyvňujú cenu. Je prekvapujúce, že na svete neexistuje dosť riešení nato, aby adekvátne odpovedali biznisom, ktoré tomuto problému čelia. Jedným z nich aj športový priemysel, konkrétne fitness a športové kluby, ktoré nedokážu pracovať s časmi a množstvom očakávaných zákazníkov. A čo je najhoršie? Majitelia týchto klubov sú najviac tlačení časom, pretože rozhodujú nie dni ale hodiny. Ak organizujete skupinový tréning o 16:00 a príde len 50% zákazníkov, to znamená, že ste zarobili len 50% z možnej tržby a už nikdy tie peniaze z danej hodiny neuvidíte!!!
 
 
Systém SportPass rieši tento problém:
SportPass je webová aplikácia, ktorá umožňuje zadávať voľné miesta na aktivity, ktoré si potom športovci môžu kúpiť cez mobilnú aplikáciu. Po zapísaní 17-tich klubov v NYC a vytvorení partnerskej zmluvy s firmou Tennis Source, ktorá poskytuje svoj rezervačný systém do 300 tenisových klubov po celej USA sme dostali feedback, ktorý spraví naše riešenie na trhu bezkonkurenčné. SportPass by sme chceli napojiť na existujúce rezervačné systémy a optimalizovať ich spôsobom ponuka vs. dopyt tak ako sa to robí v iných priemysloch, ktoré tento biznis model praktizujú už roky.
 
Hľadáme CTO:
SportPass ma sľúbenú seed investíciu od Slovenských investorov, za podmienky, že nájdeme ten správny technický talent, aby sme skompletizovali team. Máš rád športy a si macher v programovaní web aplikácii? Tak poď s nami nakopnúť SportPass a spraviť revolúciu v rezervovaní športových aktivít.
 

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech