Spoznaj 30 najtalentovanejších mladých Slovákov podľa Forbes na jedinom evente!

  • "Forbes Global: 30 under 30 Summit, Bratislava 2016" je slovenská verzia známeho podujatia mesačníku Forbes, kde sa predstaví tridsiatka talentovaných profesionálov pod 30 rokov v piatich rôznych kategóriach.
Screen Shot 2016-03-14 at 20.14.44
  • "Forbes Global: 30 under 30 Summit, Bratislava 2016" je slovenská verzia známeho podujatia mesačníku Forbes, kde sa predstaví tridsiatka talentovaných profesionálov pod 30 rokov v piatich rôznych kategóriach.

Našlapaný line-up sľubuje veľkú šou. Forbes už tradične ako každý marec pripravil zoznam 30 šikovných ľudí pod 30 rokov, v ktorých vidí najväčší potenciál. Pri tejto príležitosti sa rovnako už tradične koná event, na ktorý sa tešia stovky nadšencov ročne.

30_pod_30_SLIZ

 

Po otváracom príhovore šéfredaktora Forbes Slovakia Juraja Porubského sa môžeš tešiť na toľko rôznych lákadiel, že sa ti z toho zatočí hlava. V programe „Old Guys vs Young Guns“ sa dve generácie podnikateľov porozprávajú o biznise a budúcnosti. Počas „Carpitch“ si na 15 minút sadneš do našlapanej TeslaS P85 a predstavíš svoj nápad investorovi.

Po obede, počas ktorého ti zahrá B-complex, si môžeš sadnúť na diskusiu o prepieranej téme, či už startupová bublina praskla. Na túto tému sa porozprávajú Peter Irikovský (LRJ Capital), Natascha von Laffert (Condé Nast International), Markus Breitenecker (PULS 4) a Christian Mandl (Neulogy Ventures).

FORBES_30_pod_30_2016_FB_851x315px

 

Z osobností z rebríčka 30 pod 30 sa môžeš tešiť na Katarínu Klinkovú, spoluzakladateľku startupu Staffino a architekta Michala Krištofa.

Zaujímavým blokom bude určite aj „No Fail, No Gain?“, kde o svojich neúspechoch prezradí niečo Jan Řežáb, CEO Socialbakers a ex-CEO Droppie, Marek Šándor.

Po dlhom dni si môžeš vychutnať live unplugged koncert kapely Hex, po ňom zase párty s miešanými drinkami od barmanskej špičky až do rána bieleho.

Takýto silný event sa nekoná každý týždeň, preto sa aj po lístkoch len tak práši a zostávajú posledné voľné miesta. Zaobstarať si lístok môžeš na tomto odkaze.

web button 30U30

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK