Spruce: Obchod pre mužov

  • Ste muž, máte štýl, ale nemáte svoj obchod, kde by vám dali to, po čom túžite? Hnevajú vás predajne, kde je 70% produktov zacielených na ženy a pre vás je len tých niekoľko schovaných v rohu? Našiel som pre vás riešenie.
image_1399209501.jpeg
  • Ste muž, máte štýl, ale nemáte svoj obchod, kde by vám dali to, po čom túžite? Hnevajú vás predajne, kde je 70% produktov zacielených na ženy a pre vás je len tých niekoľko schovaných v rohu? Našiel som pre vás riešenie.

 

SPRUCE je priestor, v ktorom muži objavujú skvelé produkty. Tie sú rozdelené na tri kategórie – trendové, populárne a aktuálne pridané. Môžete tu nájsť online stojan na knihy, 3D kresliace pero, okno s výhľadom na pláž, solárnu nabíjačku, biometrické zámky, autá, whisky karafy a mnohé iné.

Síce sa projekt tvári ako e-shop, v skutočnosti ide iba o sprostredkovateľskú platformu, ktorá vás presmeruje na stránku predajcu. Ceny sú primerané inováciám. Vybral som pre vás niekoľko produktov, ktoré ma zaujali.

 

coin

Ak aj vy nosíte hrubú peňaženku a neviete ju zatvoriť najmä kvôli veľkému počtu kariet, je tu riešenie – coin. Na pohľad vyzerá ako štandardná karta. V skutočnosti však zjednocuje všetky vaše karty – platobné, kreditné a darčekové. Pred použitím si jednoducho vyberiete, ktorú v danej chvíli chcete použiť.

Ako do coin vložíte údaje? Cez váš smartfón. K produktu dostanete prídavný dock, ktorý pripojíte do vášho telefónu. Následne cezeň prejdete vašou kartou, ako pri platení. Potom kartu odfotíte, aby ste vedeli, o ktorú ide a údaje zosynchronizujete s coinom.

A čo bezpečnosť? Coin je chránená 128-bitovým kódovaním. Ak sa od nej vzdialite (napríklad zabudnete v reštaurácii), na telefóne zazvoní notifikácia. Karta sa dá taktiež na diaľku vymazať.

Momentálne je možné si ju predobjednať za 55 amerických dolárov. Predaj by mal byť spustený v lete 2014.

 

Solárna nabíjačka

SPRUCE predáva aj hit posledných mesiacov – solárnu nabíjačku na iPhone a Samsung.  Stojí od 16 dolárov a je možné ju doručiť aj na Slovensko. Vydrží 500 nabíjacích cyklov a je dostupná v čiernej, bielej, červenej a striebornej farbe. Jediným problémom je čas nabíjania – 10 až 15 hodín.

 

HUE

Ide už o pomerne známe LED žiarovky od firmy Phillips, ktoré ovládate prostredníctvom aplikácie vo vašom smartfóne. V balení je ovládací router a tri žiarovky. Spolu za 200 dolárov.

 

iFingerLock

A čo tak zámok, ktorý otvoríte jedným prstom? Konkrétne jedným otlačkom. Ak máte zvyšných 85 dolárov, iFingerLock je váš.

 

Adorne Pop-Out

Ak vás už nudia štandardné zásuvky, je tu Adorne Pop-Out. Dizajnovo vyhladí stenu a zaujme každého hosťa. Teraz v akcii za 48 dolárov.

 

Mobile AirDesk

Aj vy radi pracujete na sedačke s vyloženými nohami, počítač máte na kolenách a mobil niekde pohodený? Je tu produkt, ktorý vás zbaví zapotených stehien od ventilátora. Stojí 130 dolárov a je ekologický.

 

Ring Clock

A čo tak prsteň, ktorý ukáže čas a dátum? Ring Clock stojí 185 dolárov a cez Indiegogo získal 388 278 dolárov.

zdroj: spruce.la, kinowear.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech