Startitup má novú šéfredaktorku, ktorá nakopne startupový obsah

  • Zuzana Bányi nastúpila na pozíciu šefredaktorky
  • Prináša skúsenosti z Hospodárskych novín
  • Portál čakajú zmeny, ktoré prinesú čitateľom viac biznisového a startupového obsahu
Startitup redakcia
  • Zuzana Bányi nastúpila na pozíciu šefredaktorky
  • Prináša skúsenosti z Hospodárskych novín
  • Portál čakajú zmeny, ktoré prinesú čitateľom viac biznisového a startupového obsahu

Zuzana Bányi vystriedala na pozícii šéfredaktorky Veroniku Bartošovú. „Je to človek, ktorý má dlhoročné skúsenosti v oblasti médií aj vo vedení tímu. Jej prítomnosť má posunúť smerovanie Startitup k silným lokálnym článkom z prostredia biznisu, startupov a inovácií. S jej príchodom nastúpi do Startitup viacero redaktorov, ktorí by v najbližšom čase mali rozšíriť redakčný tím. Čitatelia sa už dnes môžu tešiť na ešte rýchlejší a kvalitnejší obsah obohatený o nové témy,“ povedal spolumajiteľ Startitup Marek Šándor.

Viac pútavého obsahu

Tím prevzala Zuzana iba pred pár dňami. „Redaktori majú veľký potenciál, takže sa teším na spoluprácu s nimi. Verím, že spolu budeme naďalej budovať úspešný biznisový portál, atraktívny najmä pre mladých podnikateľov. S novým tímom, ktorý postupne redakciu zaplní, budeme prinášať viac kvalitného pútavého obsahu,“ vysvetlila.

zdroj: Startitup

Začiatky novinárskej práce Zuzany Bányi siahajú do redakcie denníka Plus JEDEN DEŇ, kde najprv pôsobila ako redaktorka a neskôr ako vedúca vydania. Pracovala aj pre denník Hospodárske noviny, a to na pozícii redaktorky a editorky. Zodpovednosť mala aj za portál HNporadňa. V posledných rokoch pôsobila ako komunikačný špecialista pre súkromnú firmu.

Chcú odvádzať kvalitnú prácu

Startitup sa v uplynulom období popasoval aj s kvalitou obsahu. Niektoré médiá totiž poukázali na to, že nie všetky informácie sú prevzaté a zazdrojované korektne.

„Oceňujem, že redakcia Startitup reagovala promptne na podnety a vnímam to ako dôkaz toho, že ide o profesionálny tím, ktorý chce odvádzať kvalitnú prácu. Etická komisia bude ich aktivity naďalej monitorovať, rovnako ako aj všetky ďalšie portály. Verím, že spolu vytvoríme férové konkurenčné prostredie a zásahy komisie budú minimálne potrebné,“ povedal Predseda Etickej komisie IAB Slovakia a Vedúci online spravodajstva TV JOJ Mgr. Adam Zavřel.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech