Startitup má nový web, s ktorým prináša veľké novinky

  • Oslavujeme 5 rokov a na narodeniny sme sa rozhodli prísť s veľkou novinkou
  • Na svete je nový web Startitup, kde budeš články čítať ešte radšej
Snímka2
Startitup
  • Oslavujeme 5 rokov a na narodeniny sme sa rozhodli prísť s veľkou novinkou
  • Na svete je nový web Startitup, kde budeš články čítať ešte radšej

V Startitupe tento rok na torte sfukujeme už päť sviečok. Na svedomí máme viac ako 16 000 článkov o biznisových stáliciach, ale aj o novovznikajúcich slovenských či zahraničných firmách. Tak, ako dennodenne pracujeme na zlepšovaní nášho obsahu, rozhodli sme sa oživiť aj jeho formu. Startitup spúšťa nový web, o ktorom dúfame, že si ho zamiluješ. Nájdeš tu všetko, na čo si zvyknutý a ešte aj čosi navyše.

Zostávame verní našim vlajkovým farbám – červenej a bielej, takže tu zmeny nečakaj, na novom dizajne sme si však dali záležať. Vzhľad webu Startitup sme sa snažili urobiť viac dynamickejší a odstrániť jeho drobné nedostatky, s ktorými sme sa stretávali počas našej každodennej práce.

V rámci redizajnu ti prínášame aj úplne novú sekciu – Rýchle správy. Prostredníctvom nej sa budeme snažiť rýchlejšie reagovať na aktuálne dianie a prinášať ti čo najčerstvejšie informácie nielen zo Slovenska, ale aj zo sveta.

zdroj: Startitup

Na webe sa zmenil aj pôvodný font, ktorý sme oživili tak, aby sa s naším obsahom pracovalo používateľom smartfónov jednoduchšie. Čakajú na teba nové prvky v sidebaroch a ďalšie dôležité drobnosti – napríklad rozšírená funkcionalita eventov alebo pravidelne aktualizovaný prehľad najčítanejších článkov a aj rozšírená videosekcia s autoplayom.

Hoci si naši programátori konečne vydýchli, že to najťažšie majú už za sebou, týmito zmenami sme neskončili. Čoskoro môžeš čakať napríklad možnosť vytvoriť si na našom webe vlastný profil, kde budeš tak môcť sledovať správy ešte o niečo jednoduchšie a mnoho ďalších vylepšení. A dôležité upozornenie, obsah na Startitup je stále úplne zadarmo.

zdroj: Startitup

Na dizajne pracovalo svetovo uznávané dizajnové štúdio Platform, ktoré v minulosti pracovalo napríklad pre svetové značky ako Spotify, HP, Samsung a ďalších gigantov. Programátorsky nový web Startitup zastrešila firma develogic, ktorá pracuje pre firmy na nemeckom či rakúskom trhu.

„Po dlhých mesiacoch si môžeme konečne vydýchnuť. Čitateľom prinášame interaktívny web so všetkými modernými funkcionalitami. Zaujímavým prvkom je prepojenie video contentu, Instagramu a písaného obsahu na jednom mieste. Obľúbený web o marketingu, Sketcher a technologický web Fontech už dnes ľudia môžu čítať priamo na hlavnej stránke Startitup, čím rozširujeme tematické zameranie a prinášame ešte viac kvalitnejšieho kontentu,“ hovorí o novinke spoluzakladateľ Startitup Marek Šándor.

S novým webom by sme ti zároveň radi predstavili aj našu najnovšiu posilu v tíme. Je ňou Roman Naništa, ktorého si môžeš pamätať z úspešného projektu 4mov. Okrem toho, že bude pracovať s chalanmi z videotímu, už čoskoro ho budeš môcť počuť aj z našich podcastov, ktoré budú pravidelne dopĺňať náš kontentový mix.

zdroj: Startitup

A poznámka na záver. Keďže nový web je na svete len krátko, určite narazíš na chybičky, o ktorých nevieme ani my. Preto prosíme o pomoc. Ak sa ti nebude pozdávať akákoľvek drobnosť, daj nám vedieť.

Drž nám palce a nový web si uži spolu s nami!

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech