STARTITUP prichádza so sériou panelových diskusií. Máš sa na čo tešiť

  • Ide leto a s ním aj náš najnovší projekt. Už z nadpisu asi tušíš, o čom je reč, ale aby si mal komplet info, čítaj dokonca, nech ti nič neujde. :)
upstagecover
FB Satori Stage/logo UP Stage
  • Ide leto a s ním aj náš najnovší projekt. Už z nadpisu asi tušíš, o čom je reč, ale aby si mal komplet info, čítaj dokonca, nech ti nič neujde. :)

Tak ako to už býva u nás zvykom, stále musíme niečo nové vymýšľať. Tentokrát sme sa rozhodli, že chceme byť ešte bližsie k vám a aktívne sa s vami stretávať. Rozhodli sme sa, že budeme robiť vlastné eventy (panelové diskusie), kde môže prísť ktokoľvek z vás. Super témy, najzaujímavejší ľudia z biznisu, top informácie,… To všetko tu nájdeš. Navyše tu bude väčšina ľudí od nás z redakcie, ktorí si s tebou dajú radi pivo/víno. :)

Foto: FB Satori Stage

Panelové diskusie sú u  ľudí veľmi populárne. Dôvod je jednoduchý, za krátky čas dostaneš veľa informácií od ľudí, ktorí niečo znamenajú. Naše panelové diskusie odštartujú už o pár dní. Konkrétne už budúcu stredu 24.5.2017 o 20:00 v Satori Stage. Prvá téma bude o jedle. Ešteže v Satori Stage sa dá kúpiť aj dobré občerstvenie, ak by ti z tejto mlsnej témy náhodou vyhladlo. Téma znie presne takto: Od streetfoodového jedla až po biznis.

Podnikanie v gastre je teraz na vrchole slávy. Veľa ľudí, by sa chcelo do niečoho takého pustiť, no majú veľa otázok. My budeme hostiť najväčších odborníkov z brandže. Zatiaľ máme potvrdených hostí z Kramáre Burgers, Pomázankovo, Buchtáreň a Orbis. Na konci bude priestor pre otázky, kde sa môžeš spýtať čokoľvek, čo ti napadne.

foto: FB Orbis Street Food/ FB Pomázankovo/ FB Buchtáreň/ FB Kramáre Burgers

Pri panelových diskusiách sa budeme stretávať pravidelne. Zatiaľ máme pripravených 10 tém. Tešiť sa môžeš na témy z ekológie, slovenských startupov, ale aj na zaujímavé  príbehy ľudí, ktorým nevyšli ich nápady, či presne naopak, na príbehy ľudí, ktorí spravili dieru do sveta. Tak čo na to hovoríš? Vidíme sa budúcu stredu?  Určite príď, dáme spolu víno/pivo a strávime spolu pekný večer. :)

Foto: FB Satori Stage

Nakoniec by sme chceli poďakovať našim partnerom (Sygic, Slovenská sporiteľňa, Slovak Business Agency, Launcher) za to, že podporujú takéto inšpiratívne eventy, ktoré posúvajú Slovákov ďalej.

Všetky informácie nájdeš na FB evente TU. Už ti ostáva len kúpiť si lístok TU a prísť.

Tešíme sa na teba!

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK