Študenti v Mlynskej doline založili vlastnú zoznamku. Ponúka to, čo nenájdeš ani na Tindri

  • Niektorí mladí ľudia odtiaľ utekajú, iní si toto miesto nevedia vynachváliť
  • Reč je o študentskom mestečku, ktoré sa nachádza v Mlynskej doline a slúži ako ubytovanie pre mladých zo všetkých kútov Slovenska
  • Študenti tu už spustili aj vlastnú zoznamku
mol
wikipedia.org
  • Niektorí mladí ľudia odtiaľ utekajú, iní si toto miesto nevedia vynachváliť
  • Reč je o študentskom mestečku, ktoré sa nachádza v Mlynskej doline a slúži ako ubytovanie pre mladých zo všetkých kútov Slovenska
  • Študenti tu už spustili aj vlastnú zoznamku

Zoznamka je určená predovšetkým pre všetkých vysokoškolákov ubytovaných v Mlynskej doline a blízkom okolí. „Chceme uľahčiť a pomôcť tím, ktorým zoznamovanie, ale hlavne nájdenie si partnera alebo partnerky ide ťažšie, majú menej času chodiť večer von alebo jednoducho najprv sa chcú spoznať online. Avšak s tím, že pokiaľ si ‚sadnete‘ tak sa aj osobne stretnete, pretože virtuálny svet nikdy neumožní plne vyjadriť tvoju vlastnú osobnosť. Veríme, že ti pomôžeme nájsť osobu, po ktorej už dlho túžiš,“ hovoria administrátori zoznamky.


Pre prijatie a udržanie si členstva v skupine je potrebné spĺňať hneď niekoľko podmienok. Do skupiny je možné pridať sa len ak máš status študenta vysokej školy. Administrátori upozorňujú, že v prípade pochybností budú daných používateľov kontaktovať pre overenie statusu študenta a takzvané „fake účty“ sú automaticky vylúčené zo skupiny. V skupine je taktiež potrebné sa vyjadrovať slušne, bez vulgarizmov, tak aby neurážali ostatných členov skupiny.

My sme sa na skúsenosti so zoznamkou určenou pre študentov v Mlynskej doline pýtali aj jej členov. Natrafili sme na odhodlaných jedincov, ktorí svoj spoločenský život postavili práve na stretnutiach s členmi tejto skupiny. Iných však tento projekt sklamal.

Lujza, študentka Prírodovedeckej fakulty nám prezradila, že si s jedným chlapcom z tejto zoznamky vyrazila do McCafé. „Platila som si svoj účet a čašníčke som nechala tringelt. Keď som si išla naliať pohár vody na koniec pultu, periférne som si všimla, že môj budúci potenciálny priateľ si nenápadne sype eurocenty do vreciek nohavíc. Dokonca sa mu aj rozsypali. Inak to však bol príjemný chalan”

Nájdu sa však aj takí, ktorí v tejto študentskej iniciatíve nevidia veľký význam. „Podľa mňa táto zoznamka nemá zmysel. Mala by dať možnosť aj tým, ktorí nepatria medzi Alizé nagélovaných chlapcov a samozvané Trafo tanečnice, nájsť si normálnu známosť. Ja som však oslovil desiatky dievčat, no odpísali mi len také, ktoré si za stretnutie pýtali buď večeru, knihy, no našla sa aj taká, ktorá mi povedala, že pôjde so mnou von, len ak jej kúpim followerov na Instagrame,”  skonštatoval Martin.

Zoznamka pre študentov na Mlynoch, si zatiaľ získala takmer 900 členov a počet stále rastie.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech