Toto je 6 aplikácií, ktoré používam každé ráno

  • Nie je pre mňa nič ťažšie, ako vstávanie. A keď sa ako tak rozlepím a otvorím e-mail, je mi často zle.
rano
  • Nie je pre mňa nič ťažšie, ako vstávanie. A keď sa ako tak rozlepím a otvorím e-mail, je mi často zle.

Preto som sa rozhodol, že to zmením. Že prvé 2 hodiny dňa venujem podstatne príjemnejším veciam. Že budem cvičiť, meditovať, čítať,… Správne prežité ráno ti môže prekopať celý deň. Tu je 6 aplikácií, ktoré používam ja a ktoré ti v budovaní tvojej rannej rutiny môžu pomôcť.

 

Brain.fm

1*iFfmfco3Yg7Btm02bwe6lw

Niektoré aplikácie si vyžadujú dlhodobé používanie, aby priniesli svoje výsledky. To ale pre Brain.fm neplatí. V zásade si vyberieš, či chceš zlepšiť svoju sústredenosť, relaxovať alebo ľahšie zaspať – čo teda nie je funkcia pre lepšie ráno :)), a do 15-30 minút pocítiš mega zmenu.

 

7 Minute Workout

1*ef0LCSF0XD9lnsAgqVgI9Q

Cvičiť pravidelne a trochu je oveľa lepšie, ako cvičiť poriadne a raz za čas. 7 Minute Workout je appka, ktorá ti ponúka 12-krokový workout. Je to úplne jednoduché a trvá to len 7 minút. A ak máš trochu vyššie ambície, jednoducho si celý okruh zopakuješ viackrát. Skvelá appka pre každého, kto nemá moc času, no chce zostať vo forme.

 

Day One 2.0

1*1ENB1XG31WLZedKwcdeBjg

Rád si uchovávam spomienky a táto aplikácia je na to ako stvorená. Zvládne fotky, zvládne 10 denníkov, zvládne filtre a export do PDF. Prvé týždne ti možno príde zbytočná, no čím dlhšie ju používaš, tým viac ju oceníš.

 

Blinkist

1*mOQODcTysu7BjEbF81loFg

Kiežby som mal na knihy viac času. Blinkist ponúka sumár približne 1000 bestsellerov, ktoré môžeš prečítať za 15 minút. Tieto sumáre si môžeš prečítať alebo vypočuť. Tie najpodstatnejšie informácie tak máš koncentrované do krátkej nahrávky/textu.

 

Streaks

1*A4udTygV0xzSroN-owIHBw

Viem, aké to je s budovaním ranných návykov. Človek to nerieši a potom ich chce zrazu implementovať 30 naraz. Streaks celú vec zjednodušuje a dovolí ti vybrať si ich len 6. So skvelým dizajnom a minimalistickým prevedením je to vážne skvelý pomocník.

 

Gyroscope

1*ItAckObmmkCHDQsfNyuxEA

Určite máš kopec appiek, kde si trackuješ svoj život – možno váhu, zdravie, produktivitu,…Gyroscope je schopný všetky tieto informácie vytiahnuť a prehľadne ich zobraziť na jednom mieste. Celý svoj život máš prakticky úplne pod kontrolou.

zdroj fotografií: Product Hunt, zdroj titulnej fotografie: m.yokamen.cn

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech