Týchto 11 minimalistických ľudí ti ukáže, že menej je viac

  • Menej je niekedy viac, a to platí aj pre Instagram
  • Nasledujúce profily to pochopili a vsadili radšej na kvalitu svojich príspevkov
  • Vybrali sme pre teba 11 profilov, ktoré okrem tvojho feedu prevzdušnia aj tvoj život
  • Menej je niekedy viac, a to platí aj pre Instagram
  • Nasledujúce profily to pochopili a vsadili radšej na kvalitu svojich príspevkov
  • Vybrali sme pre teba 11 profilov, ktoré okrem tvojho feedu prevzdušnia aj tvoj život

Fatchun Naja (@alias_jee)

Minimalizmus sa môže praktizovať kdekoľvek, v tomto prípade aj v Indonézii. Fatchun rozumie tomu, že kvalita je dôležitejšia ako kvantita. Biely podklad s pár luxusnými prvkami vie v tomto prípade zaujať aj upokojiť zároveň.

Sam Nicklin (@sakegrni)

Aj umenie dokáže byť minimálne. Mladý umelec Sam Nicklin sa venuje najmä kresleniu pomocou línií. Na zajatie nepotrebuje množstvo farieb, stačí mu jedna linka. Okrem žien si tu na svoje prídu aj milovníci tenisiek. Solídne zastúpenie tu má najmä značka Nike.

Peechaya Burroughs (@pchyburrs)

Ak by si náš výber chcel trochu rozjasniť, nezúfaj! Práve tento profil prináša všetky farby dúhy v rôznych bielych zátišiach. Obrázky na tomto účte občas obsahujú aj istú dávku humoru.

View this post on Instagram

+ lightly salted + #idea_in_picture

A post shared by peechaya burroughs (@pchyburrs) on

View this post on Instagram

+ lean + #idea_in_picture

A post shared by peechaya burroughs (@pchyburrs) on

Frédéric Forest (@fredericforest)

Line drawing tu dnes už síce mal svoje zastúpenie, tento ďalší účet však postupuje ešte o krok ďalej. Ak nasledujúce kresby doslova nekričia (alebo nešepkajú) minimalizmom, tak už nevieme, čo iné bude.

View this post on Instagram

Dear NewYorkers, I’m glad to announce you the exhibition of some original drawings in the French restaurant @papillesnyc with chef Andrea Calstier ! And yes, these are available to purchase. Enjoy your weekend. Kindest from Paris – Papilles 127 East 7th Street New York, NY, 10009 United States T: 646-850-5345 – #nyc #restaurant 🇺🇸 – All drawings of Frederic Forest are protected by the provisions of the Code of Intellectual Property and belong to Frédéric Forest. Do not to infringe the intellectual property rights relating to such elements and in particular to reproduce, display, modify, adapt, translate, extract and / or reuse a qualitatively or quantitatively substantial part, to the excluding acts necessary for their normal and according to specifications. Frédéric Forest owns his work reproduction rights. Any reproduction thereof is prohibited and constitutes an infringement to its detriment. Any full or partial reproduction of a work of Frédéric Forest is strictly prohibited and may constitute unlawful reproduction of a work is liable to be prosecuted for counterfeiting by the rightholder in the work, cf. L.335-2 and following of the Code of Intellectual Property. The sale of a work does not transfer to its owner the right to reproduction and presentation of the work. No right of exploitation and particularly any commercial use of the rights granted under Article 9 of the Intellectual Property shall be considered as reserved to Frédéric Forest. Any license a third party will be subject to prior negotiation and agreement with Frédéric Forest. – Registered by bailiff – Following UCC – #fredericforest #fineart #instaart #woman #figurative #figuredrawing #drawing #art #figurativedrawing #postfigurative #academicdrawing #contemporary #contemporarydrawing #style #body #beauty #simple #simplicity #line #linedrawing #heforshe

A post shared by Frédéric Forest (@fredericforest) on

Armin (@aminusr)

Farebná škála tohto Instagramu síce obsahuje len odtiene bielej, zlatej a čiernej, to nám však vôbec nevadí. Ak máš rád čistú architektúru alebo zaujímavé pohľady, toto miesto je pre teba ako stvorené.

Jan Ove (@janove)

Kombinácia kopcov, prírody a geometrických tvarov nemusí byť vôbec zlý nápad. Potvrdzuje to aj Jan Ove. Ak sa ti však máli a chceš niečo viac, zascrolluj si v jeho profile o trochu ďalej. Nájdeš nádherné miesta, vzory a iné temné, esteticky ladené fotografie.

View this post on Instagram

They’re still here! #thearrivalofshapes

A post shared by Jan Ove (@janove) on

Minimalism (@minimalism)

Skutočný klenot sa ukrýva aj pod samotným slovíčkom „minimalism“. Po jeho vyhľadaní vybehne neskutočne pútavé a jedinečne farebné konto.

STUDIODISTIL (@studiodistil)

Toto štúdio zamerané na interiérový dizajn ľahko vyniká medzi ostatnými. Do popredia dáva najmä kvalitný a dizajnový nábytok, často plný geometrických tvarov. Pre Distil je bežný aj dýchajúci priestor, ktorý je pre minimalizmus v istom zmysle synonimický.

@katelynsabatine

Na vyjadrenie krásy a pohodlia netreba veľa. Dôkazom je Katelynin Instagram, ktorý sa väčšinou uberá v jemnej hnedej a smotanovo bielej farebnej škále. Knihy, šálky kakaa, či pohodlne vyzerajúce svetre na vešiaku – to všetko dokáže navodiť pocit domova a ešte aj v umiernenom a minimalistickom poňatí.

Emily Wang (@emwng)

Psy na pláži, psy pred domom, psy pózujúce pred esteticky vyzerajúcou stenou. Áno, presne taký je profil Emily Wang. Upozornenie: po pár postoch sa môže zdať, že títo domáci miláčikovia žijú lepší život ako my.

View this post on Instagram

You know what day it is.

A post shared by emily wang (@emwng) on

Vanessa Hong (@thehautepursuit)

Vanessa prináša do každého Instagram feedu závan Los Angeles. Jóga, zdravé jedlo, luxusne vyzerajúce oblečenie a špecifické farby. Čo viac si od lifestyle bloggerky môžeme želať?

View this post on Instagram

Found me my Cinderella shoes….💎💎💎

A post shared by Vanessa Hong (@thehautepursuit) on

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech