Účtovnícka firma postavila do provokatívnej reklamy šialenú zamestnankyňu

  • Účtovníctvo nemusí byť len otravná záležitosť
  • Dokazuje to Nášúčtovník.sk so svojou novou reklamou
  • Jej hlavnou postavou je nahnevaná pani účtovníčka jediaca tresku
44337379_346545346100864_5257341477008179200_n
Archív Náš účtovník
  • Účtovníctvo nemusí byť len otravná záležitosť
  • Dokazuje to Nášúčtovník.sk so svojou novou reklamou
  • Jej hlavnou postavou je nahnevaná pani účtovníčka jediaca tresku

Predstavíte si pod účtovníčkou postaršiu pani so sklonom k cholerizmu, ktorá sa tak trochu nevyzná v pojmoch modernej ekonomiky? Práve túto víziu využil Nášúčtovník.sk vo svojej novej reklame. Za stôl posadil pani, ktorá namiesto podvojného účtovníctva dookola nadávala na podvojnové s tým, že ona radšej robí veci klasicky.

V ruke rožok, treska lietaúca na všetky strany a nepochopené nové metódy účtovania. Všetkým týmto starým praktikám už našťastie odzvonilo. Môžeš si byť istý, že Nášúčtovník.sk ťa niečomu podobnému nevystaví. S pomocou 20 účtovníkov ponúka presné a dochvílne spracovanie účtovníctva a miezd. Pomocnou rukou pre podnikateľov môžu byť aj spracované dáta, poskytujúce dlhodobý prehľad vo finančnej stránke firmy.

Okrem mzdového účtovníctva a platformy pre manažérske rozhodovanie stránka ponúka aj podvojné účtovníctvo. Práve to si zobrali na paškál v reklame so „šialenou účtovníčkou“, ako ju sami nazývajú. S treskou a rožkom ruke hromží, že za svojich klientov nebude riešiť problémy. So žiadnym „podvojnovým“ účtovíctvom nechce mať nič spoločné.

Po zašpinení papierov rybacím šalátom zostáva pani neochotne sedieť za stolom. Reklama ďalej nabáda divákov, aby skúsili radšej spomínanú stránku Nášúčtovník.sk, kde sa im niečo podobné zaručene nestane. Je táto reklama urážlivá alebo skôr vtipná? Odpoveď nechávame na vás.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK