Veríš svojmu biznisu? Takto ho na Slovensku presláviš a získaš aj hodnotný kapitál

  • Máš neochvejnú vieru vo svoj biznis?
  • Teraz máš šancu preň získať kapitál a urobiť mu super reklamu
  • Zapoj sa do Chivas Venture
beard-2326422_1920
Pixabay
  • Máš neochvejnú vieru vo svoj biznis?
  • Teraz máš šancu preň získať kapitál a urobiť mu super reklamu
  • Zapoj sa do Chivas Venture

Na Slovensku sa to priam hemží podnikavými ľuďmi s nápadom, ktorý si zaslúži pozornosť. Mnohí sa však svojich plánov a vízií vzdajú, keď pocítia, koľko snahy a peňažných prostriedkov vyžaduje udržanie prosperujúceho biznisu v našej krajine. Na pomoc podnikateľom preto každoročne prichádza Chivas VENTURE s balíkom vo výške 1 milión dolárov. O jeho časť máš reálnu šancu zabojovať aj ty.

Skvelým príkladom, dokazujúcim, že sa to dá, je aj slovenský projekt Ecoheart zastúpený Štefanom Macejákom a Romanom Kovácsom. Ecoheart získali minulý rok vďaka Chivas VENTURE investíciu, ktorú už dnes využívajú na ďalší rozvoj. Ak máš aj ty jasnú víziu, presvedčivý nápad a dobrý podnikateľský plán, nemal by si premárniť príležitosť, ktorú Chivas VENTURE určite predstavuje. Ak preukážeš aj to ako tvoja spoločnosť pozitívne vplýva na druhých a vysvetlíš, ako by financovanie pomohlo k jej napredovaniu, máš úspech na dosah.

A aké sú podmienky?

Stačí, ak máš viac ako 25 rokov a tvoj startup je zapísaný v obchodnom registri ako obchodná spoločnosť. Šancu máš aj keď si v predštartovacej (seed) fáze, štartovacej (start-up) fáze a fáze expanzie (growth).

Ako sa stať finalistom?

Každá krajina, ktorá sa zapojí do súťaže Chivas VENTURE, takže aj Slovensko, vyberie svojho národného víťaza, aby sa zúčastnil celosvetového finále. Práve na celosvetovom finále budeš mať možnosť získať podiel z balíka vo výške 1 milión amerických dolárov.

Čo ťa čaká?

Stačí, ak svoj dobre premyslený biznis plán odprezentuješ pred porotou, zloženou z tých najpovolanejších ľudí z podnikateľského prostredia. O tom, že zúčastniť sa Chivas VENTURE naozaj stojí za to, svedčí aj to, že slovenský víťaz dostane okrem finančnej podpory jeho projektu aj možnosť zúčastniť sa na biznis akcelerátore.

Čerešnićkou na torte je aj profesionálny mentoring od Kataríny Klinkovej, ktorá založila úspešnú agentúru Deal Factory. So skúsenosťami z predaja pomohla vybudovať projekty ako Staffino či Culcharge. Predávať chce každý, no Katarína Klinková je jedna z mála osôb na Slovensku, ktorá naozaj vie, ako na to. Tak čo, veríš vo svoj nápad, či biznis natoľko, aby si ho ukázal celému svetu? Ak áno, zapoj sa do súťaže a posuň to na čom si pracoval na celkom iný level.

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK

Fontech