VIDEO: Samsung predstavil špeciálnu Batman edíciu svojho Galaxy S7 Edge

  • Áno, je to skutočnosť. Samsung naozaj vytvoril Batman edíciu jedného zo svojich smartfónov. Nesie názov Galaxy S7 Edge Injustice Edition a jeho najzreteľnejším poznávacím znamením je zlaté logo Batmana na zadnom kryte. Na celú túto nádheru si posvietime v tomto článku.
bbbb
  • Áno, je to skutočnosť. Samsung naozaj vytvoril Batman edíciu jedného zo svojich smartfónov. Nesie názov Galaxy S7 Edge Injustice Edition a jeho najzreteľnejším poznávacím znamením je zlaté logo Batmana na zadnom kryte. Na celú túto nádheru si posvietime v tomto článku.

Jedno video je viac ako tisíc slov, poďme teda na to.

Predstavenie tejto edície nemohlo prísť v lepšom čase. Batman je bezpochyby jedným z najpopulárnejších komiksových hrdinov sveta a týmto krokom môže Samsung osloviť práve jeho skalných fanúšikov. Jeho popularita nesmierne vzrástla najmä vďaka trilógii Temný rytier Christophera Nolana, ktorá sa nezmazateľným písmom zapísala do histórie svetovej kinematografie. Nedávno do kín dorazil aj nový film Batman v. Superman, ktorý si, aj napriek ostrej kritike, našiel svojich fanúšikov a zástancov.

Kara-şövalye-yükseliyor-The-Dark-Knight-Rises-1024x640

foto: sinekafe.com

Ktovie, možno práve tento krok Samsungu povzbudí niektorých z nich pri kúpe ich prvého Samsungu. Batman je dnes prosto in. Nedoťahuje sa naňho ani Iron man, Captain America alebo Spiderman.

samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-1.0

Samsung Galaxy S7 Edge Injustice Edition vzniká pri príležitosti tretieho výročia hry na smartfónoch s názvom Injustice: Gods Among Us, v ktorej proti sebe bojujú najznámejšie postavy sveta DC Comics. Samsung pri tvorbe tejto špeciálnej edície spolupracoval s Warner Bros. Balenie, ktoré sa k zákazníkovi dostane je „napratané“ samými úžasnými vecičkami.

samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-2.0

Nachádza sa tu Samsung Gear VR Headset, teda zariadenie na sledovanie virtuálnej reality, skutočný zlatý Batarang a gumené puzdro pripomínajúce Batmanove brnenie. Fanúšikovia Temného rytiera sa skutočne majú na čo tešiť, čo povieš?

samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-3.0

Nanešťastie, je tu aj jedna menej potešujúca správa. Dostupnosť tejto zberateľskej edície bude zo začiatku celkom obmedzená. Od júna si ju budú môcť zakúpiť fanúšikovia v Číne, Singapure, Kórei, Latinskej Amerike a Rusku. Samsung však tvrdí, že postupne budú pribúdať ďalšie a ďalšie krajiny.

samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-4.0

„Sme skutočne vzrušení z toho, že môžeme spolupracovať s Warner Bros a Interactive Entertainment, a môžeme tak fanúšikom Batmana a hry Injistice: Gods Among Us ponúknuť túto špeciálnu edíciu Galaxy S7 Edge. Veríme, že sa im bude páčiť a budú s ňou spokojní,“ vyjadril sa Younghee Lee, ktorý v Samsungu pracuje ako viceprezident pre globálny marketing.

samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-5.0

Následne dodáva: „Samsung sa vždy snažil a bude snažiť o to, aby mali jeho zákazníci tie najlepšie možné zážitky z hrania hier na našich smartfónoch a partnerstvo s týmito spoločnosťami je dôkazom toho, ako nám na týchto ľuďoch záleži.“

samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-6.0

Pokochaj sa ďalšími obrázkami tejto špeciálnej edície.

samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-7.0 samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-8.0 samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-9.0 samsung-batman-galaxy-s7-edge-edition-10.0 

Zdroj: theverge.com, zdroj titulnej fotografi: theverge.com

Najnovšie video

Fontech

ĎALŠIE ČLÁNKY Z FONTECH.SK